MMA PLBoksDana White wspiera Mike’a Tysona: Lecę oglądać jego przygotowania na żywo

Dana White wspiera Mike’a Tysona: Lecę oglądać jego przygotowania na żywo

Foto: Insider
Foto: Insider

Prezes UFC Dana White wspiera Mike’a Tysona przed jego powrotną walką bokserską. Szef największej organizacji MMA na świecie chce swoją obecnością wesprzeć swojego przyjaciela.

Mike Tyson powróci do ringu już 12 września. W pokazowej walce zakontraktowanej na 8 rund zmierzy się z innym legendarnym pięściarzem Royem Jonesem Juniorem. Będzie to walka 54-letniego “Żelaznego Mike’a” z 51-letnim Jonesem Juniorem.

Dana White wspiera Mike’a Tysona: Lecę oglądać jego przygotowania na żywo

White w pełni popiera pomysł zorganizowania tej walki. Na dodatek sam zamierza wybrać się na obóz przygotowawczy Tysona, by oglądać jego przygotowania na żywo:

“Jestem podekscytowany powrotem Tysona. Mówi, że ciągle ma ogień, że chce walczyć i zrobi to w stu procentach. Jones też chce walczyć. To są dorośli mężczyźni. W 100 procentach ich popieram. Prawdopodobnie w tym tygodniu lecę oglądać Tysona na na żywo, jak trenuje.”

Mike Tyson przez lata przeszedł ogromną fizyczną metamorfozę. Swój powrót na ring bokserski traktuje bardzo poważnie, bowiem przez walki pokazowe zamierza wspierać biedne dzielnice Stanów Zjednoczonych.

Nobody Should Encourage It"-Another Fighter Turns Down Mike Tyson ...

Zobacz także:

KSW 54 i Gromda 2 powalczą o widza! Dwie gale tego samego dnia!

KSW 54 i Gromda 2 powalczą o widza! Najbliższe gale tych dwóch organizacji będą bezpośrednio konkurować ze sobą pod kątem oglądalności! Obie imprezy zaplanowano bowiem na dzień 29 sierpnia.

KSW 54: Mocny rywal Izu Ugonoha w debiucie. Zobaczcie ”Ruskova” w akcji!

Quentin Domingos (5-1, 4 KO) doczeka się swojego debiutu w największej organizacji w naszym kraju. Reprezentant Portugalii już 29 sierpnia zmierzy się z debiutującym Izu Ugonohem. Będzie to tak zwany co-main event nadchodzącej gali KSW 54. Przypomnijmy, że ”Ruskov” pierwotnie miał zadebiutować pod koniec marca w starciu z Mariuszem Pudzianowskim.

Marcin Tybura poznał kolejnego rywala w UFC! Uznane nazwisko

Ciekawe dla polskich fanów zestawienie w kategorii ciężkiej jest szykowane na 10 października tego roku. W oktagonie mają się zmierzyć wtedy bowiem Marcin Tybura (19-6) i Ben Rothwell (38-12).