MMA PLDana WhiteDana White wskazał kolejnego rywala dla Justina Gaethje. Szykuje się świetne starcie!

Dana White wskazał kolejnego rywala dla Justina Gaethje. Szykuje się świetne starcie!

Foto: Facebook/ Justin Gaethje

Szef UFC, Dana White wskazał kolejnego – najbardziej prawdopodobnego – rywala dla Justina Gaethje. Były tymczasowy mistrz wagi lekkiej UFC ma zmierzyć się z rozpędzonym serią zwycięstw Brazylijczykiem.

Jeśli dojdzie do zestawienia, o którym wspomina Dana White, to w oktagonie zobaczymy starcie ogromnej siły i dynamiki z fenomenalną grą parterową, sprytem i nieprzewidywalnością.

Dana White wskazał kolejnego rywala dla Justina Gaethje. Szykuje się świetne starcie!

Zdaniem Dany White’a, Justin Gaethje w kolejnej walce zmierzy się z Charlesem Oliveirą. Starcie to na ten moment nie jest oficjalnie potwierdzone, ale to najbardziej prawdopodobne zestawienie dla “Highlight’a”.

“Jeśli wszystko się ułoży tak, jak powinno, to Charles Oliveira w kolejnej walce zmierzy się z Justinem Gaethje. Justin Gaethje to będzie prawdopodobnie jego kolejny rywal” – przyznał White w rozmowie z ESPN.

Dla Justina Gethje będzie to powrót do oktagonu po porażce z Khabibem Nurmagomedovowem na UFC 254. Charles Oliveira natomiast ma serię ośmiu wiktorii z rzędu, a w ostatniej walce pokonał decyzją sędziów Tony’ego Fergusona.

A Wy kogo faworyzujecie w potencjalnej walce Justin Gaethje vs Charles Oliveira?

Zobacz także:

Były zawodnik MMA i policjant skazany za pobicie kobiety. W MMA stoczył 18 walk

Były zawodnik MMA i jednocześnie pełniący służbę jako policjant skazany za pobicie kobiety. W zawodowej karierze w mieszanych sztukach walki stoczył 18 walk.

Ostatnia walka w karierze Fedora. Ostatni pogromca “Różala” wśród chętnych do starcia!

Przed nami ostatnia walka w karierze legendarnego Fedora Emelianenko. 44-letnia żywa legenda światowego MMA swoją zawodową karierę ma zakończyć po następnej walce.

Joanna Jędrzejczyk o walce Błachowicza: Uwielbiam Adesanyę, ale…

Joanna Jędrzejczyk wypowiedziała się o najbliższej walce Jana Błachowicza. Polak już 6 marca na gali UFC 259 skrzyżuje rękawice z niepokonanym mistrzem wagi średniej Israelem Adesanyą. Będzie to pojedynek dwóch mistrzów, którego stawką będzie pas dywizji półciężkiej.