MMA PLDana WhiteDana White wskazał dwie walki, do których chciałby doprowadzić w 2022 roku

Dana White wskazał dwie walki, do których chciałby doprowadzić w 2022 roku

Szef największej organizacji MMA na świecie – Dana White w rozmowie z BT Sport wskazał dwie walki, do których chciałby doprowadzić w trwającym 2022 roku.

Dana White

Dana White jest obecny w Londynie, gdzie w weekend z bliska będzie przyglądał się wydarzeniom podczas gali UFC on ESPN: Volkov vs Aspinall.

Tam podczas spotkania z dziennikarzami zadano mu pytanie o dwie walki, które chciałby zobaczyć w 2022 roku.

Jaka była jego odpowiedź?

Dana White wskazał dwie walki, do których chciałby doprowadzić w 2022 roku

“Pozwólmy wreszcie Leonowi Edwardsowi na walkę z Kamaru Usmanem. To byłoby wspaniałe, gdybyśmy do tego doprowadzili. A druga walka to z udziałem Jona Jonesa. Dobrze byłoby go zobaczyć z powrotem w tym roku. Mówi, że chce walczyć w wadze ciężkiej. Chciałbym zatem zobaczyć walkę w tej kategorii wagowej z jego udziałem, jeśli to jest w ogóle możliwe.” – skwitował White.

Zobacz także:

Oleksiejczuk ostro o hejterach: Te komentarze to śmiecie takie piszą, dla mnie to są zwykłe śmiecie!

Michał Oleksiejczuk (16-5) w rozmowie z portalem InTheCage.pl w ostrych słowach wypowiedział się o hejterach, których nie brakowało po ostatniej przegranej naszego reprezentanta. ”Husarz” otworzył galę UFC 272 starciem z doświadczonym Dustinem Jacobym (17-5-1).

Nitro zaprasza 111 osób od siebie na galę FAME 13. Nie liczył jednak na bilety od organizatora! Widzieliście?

Sergiusz “Nitro” Górski w walce wieczoru gali FAME 13 zmierzy się z Pawłem “Unboxall” Smektalskim. Będzie to jego debiut w walce w formule MMA, dlatego zrobił wszystko, by ten pojedynek na pewno oglądali bliscy dla niego ludzie.

Owczarz o sparingu z Linkiewicz: Chodziłyśmy sobie dookoła siebie i przez 3 minuty nie działo się nic!

Karolina Owczarz (4-2) na insta stories postanowiła odpowiedzieć na pytania widzów/fanów. Zawodniczka KSW miała oczywiście pytania o sparing z Martą Linkiewicz, która powiedziała, że walczyła z Karoliną jak równa z równą.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis