MMA PLDana WhiteDana White wkurzył się na Jake’a Paula! Zaproponował losowe testy na sterydy w zamian za… losowe testy na kokainę!

Dana White wkurzył się na Jake’a Paula! Zaproponował losowe testy na sterydy w zamian za… losowe testy na kokainę!

Szef największej organizacji MMA na świecie, Dana White wkurzył się na amerykańskiego youtubera i pięściarza, który znokautował już dwóch jego byłych zawodników – Jake’a Paula. Między tymi mężczyznami widać bardzo złą krew.

Dana White wkurzył się na Jake'a Paula

Konflikt między Paulem a Whitem istnieje od dawna. Youtuber wykorzystywał bowiem swoją pozycję do tego, by wypominać niskie wynagrodzenia zawodników UFC, którzy zamiast walczyć w oktagonie, ślinią się na konfrontację bokserską z nim.

Na taką walkę zdecydowali się już Ben Askren i Tyron Woodley. Kolejnym zawodnikiem UFC, który jest zainteresowany walką z Paulem jest Jorge Masvidal.

Dana White wkurzył się na Jake’a Paula! Zaproponował losowe testy na sterydy w zamian za… losowe testy na kokainę!

Ale po kolei. Jake Paul zarzucił Danie White’owi, że ten nadużywa kokainy, co rozwścieczyło szefa UFC. Sternik największej organizacji MMA na świecie zapewniał, że może losowo być badany na obecność kokainy przez następną dekadę i żaden test nie będzie pozytywny, ale jednocześnie posądził Paula o stosowanie dopingu.

W sobotę wieczorem, Dana White opublikował na Twitterze tyradę skierowaną w stronę Jake’a Paula i jego menadżera Nakisa Bidariana, który w przeszłości pracował w UFC:

“Nigdy nie odpowiedziałeś na wyzwanie. Publicznie oskarżyłeś mnie o używanie kokainy. Ja tego nie biorę, więc publicznie zadeklarowałem chęć testowania się przez następne 10 lat. Dla mnie jesteś oszustem i według mnie bierzesz sterydy, więc umówmy się na losowe testy antydopingowe u Ciebie przez następne dwa lata. Nikt ci nie uwierzy w twoje teorie, bo jesteś zbyt głupi. A tym, co nie wiedzieli, a oglądali twoje walki i widzieli w tle wpatrującego się faceta z nosem jak czarownik i wielką brodawką na twarzy, to Nakisa Bidarian, menadżer Jake’a Paula. Ten facet był kiedyś moim księgowym i powiedzmy sobie tak: już dla mnie nie pracuje, bo jest szumowiną.

Ale jeśli uważacie, że umiecie zrobić biznes sportów walki lepiej ode mnie, to załóżcie swoją organizację i pokażcie to. Ale Wy tego nie zrobicie, bo wy jedziecie na fejmie innych osób. Sami nie umiecie sprzedawać PPV. Dlatego wyzywanie supergwiazdy. Wyzywacie Jorge Masvidala, który jest supergwiazdą PPV. Nate Diaz, Conor McGregor, Mike Tyson – oni są gwiazdami PPV. Ty, Jake’u Paulu nie jesteś supergwiazdą, dlatego chcesz takich walk. No to dalej – podejmij wyzwanie. Ja będę testowany na kokainę, ty będziesz testowany na sterydy. Wchodzisz w to?”

Zobacz także:

Gamrot o dopingu: To ciężki temat, każde słowo może być użyte przeciwko Tobie!

Doping w świecie sportów walki to problem, który od wielu lat towarzyszy profesjonalistom, ale również amatorom. Zawodnicy używają dodatkowego wspomagania dla uzyskania lepszych wyników, głównie fizycznych. Czy kiedyś uda się całkowicie zwalczyć tę bolączkę?

Ktoś mówił o rekordach? Zawodnik postanowił, że stoczy dwie walki w jednym tygodniu!

Mieliśmy już przypadki zawodników którzy toczyli kilka walk w miesiącu, Mateuszowi Murańskiemu udało się nawet stoczyć dwa starcia jednego dnia. Jeśli jednak mowa o sportowcach, to Michal Plesnik wyrasta nam na rekordzistę.

Nagrody MMA.pl 2021 POLSKA: Poddanie Roku – Sebastian Przybysz broni pasa odwrotnym trójkątem! [WIDEO]

Sebastian Przybysz zaliczył bardzo udany rok. Najpierw zdobył pas wagi koguciej a następnie go obronił I to naprawdę efektownie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis