MMA PLBoksDana White ucieka przed zgodą na walkę Conor McGregor vs Jake Paul, youtuber odpowiada: Wymówki!

Dana White ucieka przed zgodą na walkę Conor McGregor vs Jake Paul, youtuber odpowiada: Wymówki!

Czy doczekamy się walki bokserskiej Conor McGregor vs Jake Paul? Popularny zawodnik MMA z przeszłością w boksie kontra popularny youtuber z przeszłością w boksie? Brzmi nieźle, ale przed taką konfrontacją ucieka szef UFC Dana White.

Conor McGregor vs Jake Paul

Sternik największej organizacji MMA na świecie przedstawił powód, przez który jego zdaniem nie można zestawiać youtubera z Irlandczykiem.

Dana White ucieka przed zgodą na walkę Conor McGregor vs Jake Paul, youtuber odpowiada: Wymówki!

Strach przed tym pojedynkiem jest uzasadniony, bowiem Jake Paul nokautował już byłych zawodników UFC, w tym jednego mistrza. Po ciosach youtubera padali już Ben Askren i Tyron Woodley.

White natomiast sugeruje, że do walki McGregor vs Paul nie może dojść ze względu na zbyt dużą różnicę wagi między Irlandczykiem a Amerykaninem. Szef UFC traktuje bowiem McGregora jako zawodnika wagi lekkiej.

Co na to Jake Paul? Oto jego odpowiedź:

“Dana White błaga o to, by Diaz i Conor walczyli ze sobą po raz trzeci. Oni wcześniej walczyli w wadze do 170 funtów, a teraz mówi o Conorze jako o zawodniku 155-funtowym? Mogę zmierzyć się z Conorem w limicie do 175 funtów, zrobię tę wagę. A to co mówi Dana White to wymówki.”

Zobacz także:

Jest komentarz! Marcin Najman o odejściu Borka z GROMDY! Widzieliście?

Oficjalna zapowiedź kolejnej edycji GROMDY rozbudziła najbardziej uśpionych kibiców sportów walki. Sporo osób nie zgadza się z przekazem zawartym w materiale. Jednym z opozycjonistów projektu jest właściciel MMA VIP, Marcin Najman, który zdążył już odnieść się do całej sytuacji.

Soroko się odnalazł! Jego pierwsze słowa chwytają za serce! [WIDEO] Co wy na to?

Adam Soroko w końcu zabrał głos po niedoszłej walce z Damianem Zduńczykiem na pierwszej edycji PRIME SHOW MMA 1. Do ich starcia miało dojść w Atlas Arenie, lecz Soroko postanowił opuścić halę. Kibice byli zaskoczeni całą sytuacją i nie mogli zrozumieć, dlaczego Soroko to zrobił.

GLORY 80 z walką Wrzosek vs. Hari 2 – rozpiska, transmisja, godziny rozpoczęcia gali

W najbliższą sobotę w belgijskim mieście Hasselt odbędzie się gala GLORY 80, na której czeka nas wyczekiwany rewanż a zarazem niezwykle ważny pojedynek dla kickboxingu w Polsce.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis