MMA PLBoksDana White typuje walkę Belfort vs De La Hoya: Mam nadzieję, że okrutnie znokautuje tego ćpuna

Dana White typuje walkę Belfort vs De La Hoya: Mam nadzieję, że okrutnie znokautuje tego ćpuna

Prezes UFC Dana White typuje walkę Vitora Belforta z byłym mistrzem świata w boksie Oscarem De La Hoyą. Obaj zawodnicy zmierzą się w pokazowym bokserskim starciu na gali Triller Fight Club, która odbędzie się 11 września w Los Angeles.

Dana White

Pojedynek 48-letniego De La Hoyi z 44-letnim byłym mistrzem wagi półciężkiej UFC będzie walką wieczoru całego wydarzenia.

Dana White typuje walkę Belfort vs De La Hoya: Mam nadzieję, że okrutnie znokautuje tego ćpuna

Dana White i Oscar De La Hoya pozostają w medialnym konflikcie przez lata. Niechęć obu mężczyzn do siebie jest bardzo widoczna, co obrazuje także typowanie walki De La Hoyi z Belfortem przez prezesa UFC:

“Modlę się i mam nadzieję, że Vitor znokautuje tego ćpuna. Że okrutnie go znokautuje. O ile nie mogę znieść tego worka na śmieci De La Hoyi, to trzeba oddać, że w kwiecie wieku był świetny. Jego jab nokautował rywali. W najlepszych latach kariery był jak maszyna.

Ale uważam, że teraz Vitor ma tę moc, żeby znokautować De La Hoyę. Mam nadzieję, że zapłaci za to wąchanie koksu, chlanie tequili i cokolwiek on tam tez nie robił. Mam nadzieję, że Vitor zamknie mu gębę. – powiedział White w The Pat McAfee Show.

Zobacz także:

Jacek Murański po zwycięstwie syna: Mateusz jest wcieleniem wujka Władka! Tak jest?

To były nerwy i wielkie emocje rodziny Murańskich. Mateusz zdecydował, że dodają aneks i jednego wieczoru stoczy dwie walki. Po około godzinnej przerwie ”Muran” po raz drugi wszedł do klatki i brutalnie znokautował rywala.

Jest nagranie zaraz po nokaucie! Szał radości Jacka Murańskiego! [WIDEO] Oglądaliście?

To był wieczór rodziny Murańskich! Mateusz postanowił podjąć wyzwanie i w jeden wieczór stoczył dwie walki w organizacji Elite Fighters. Pierwsze starcie należało do tych trudnych. W drugim zaś było efektowne skończenie.

Mistrz świata poza zasięgiem. Tadeusz Michalik zawalczy o brąz na Igrzyskach!

Tadeusz Michalik nie zostanie mistrzem olimpijskim w zapasach. Polak wciąż może jednak zdobyć medal w Tokio.

Kowalkiewicz o decyzji Justyny Haby: To oznacza, że po prostu się do MMA nie nadaje!

Karolina Kowalkiewicz (12-6) już siódmego sierpnia wraca do klatki UFC. Polak przed wylotem do Stanów Zjednoczonych została zapytana o ostatnią decyzję Justyny Haby (3-1), która postanowiła, że zakończy karierę.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis