MMA PLUFCDana White tłumaczy roszady w rozpisce przed UFC 279: Za nami straszna noc i straszny poranek…

Dana White tłumaczy roszady w rozpisce przed UFC 279: Za nami straszna noc i straszny poranek…

Szef największej organizacji MMA na świecie – Dana White tłumaczy roszady w rozpisce dzisiejszej gali UFC 279, która odbędzie się w Las Vegas. Zmianom uległy trzy najważniejsze starcia tej imprezy.

Dana White tłumaczy roszady w rozpisce przed UFC 279

Wszystko spowodowane było kłopotami z osiągnięciem umownego limitu wagowego przez Khamzata Chimaeva, który w walce wieczoru gali miał zmierzyć się z Natem Diazem.

Ostatecznie wobec kłopotów Czeczena z wagą, jego rywalem będzie Kevin Holland, natomiast Nate Diaz w walce wieczoru podejmie Tony’ego Fergusona.

Wydaje się, że UFC sprawiło, iż wilk jest syty, a owca cała, ale okupione to zostało sporą dawką nerwów.

Dana White tłumaczy roszady w rozpisce przed UFC 279

Teraz Dana White tłumaczy te roszady, które widzimy w rozpisce dzisiejszej gali:

“To była straszna noc i to był straszny poranek. Ale to nie przypadek, że umieszczamy w rozpisce różnych gości o tej samej wadze. Wszystko a wypadek, gdyby ktoś wypadł. Oczywiście, kiedy coś takiego się dzieje i masz zawodników, którzy przygotowywali się pod konkretnego rywala, to trudno zmusić ich do zmiany przeciwnika na samym końcu przygotowań.

Ale nam się to udało i zamknęliśmy karę walk. Nate Diaz i Tony to walka, której fani od dawna oczekiwali. I doprowadzamy do tego zanim Nate opuści UFC.”

Zobacz także:

Konferencja przed UFC 279 odwołana! Dantejskie sceny na zapleczu, Dana White: Nigdy czegoś takiego nie widziałem [WIDEO] Widzieliście?

Wczoraj miała odbyć się konferencja prasowa przed UFC 279, ale została ona… odwołana tuż przed jej rozpoczęciem! O sprawie poinformował szef UFC Dana White zaznaczając, że jest to efekt tego, co działo się na zapleczu. A tam doszło do wydarzeń, których szef UFC nigdy wcześniej nie widział.

Bombardier zapowiada nokaut w starciu z Zuluzinho: Wygram w pierwszej rundzie! Co wy na to?

Ważący około 180 kilogramów weteran Pride “Zuluzinho” zmierzy się ze 150-kilowym senegalskim “Bombardierem”, którego polscy kibice pamiętają z walk z Mariuszem Pudzianowskim na KSW 64 oraz “Stiflerem” na Prime MMA Show 2. To będzie pojedynek, jakiego świat jeszcze nie widział! – Pobijemy wszystkie rekordy! – zapewnia “Bombardier”, który zamierza zwyciężyć przez KO w 1. rundzie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis