MMA PLNajnowszeUFCDana White przekreśla powrót McGregora do oktagonu? “Skoro nie jest zdrowy, to po co o nim rozmawiać?”

Dana White przekreśla powrót McGregora do oktagonu? “Skoro nie jest zdrowy, to po co o nim rozmawiać?”

Szef największej organizacji MMA na świecie – Dana White przekreśla powrót Conora McGregora do oktagonu UFC? Amerykanin zabrał głos w sprawie Irlandczyka przy okazji konferencji prasowej po minionej sobotniej gali w Arabii Saudyjskiej.

Dana White przekreśla powrót McGregora

Przypominamy, że Conor McGregor wypadł z walki wieczoru gali UFC 303 w Las Vegas, w której miał zmierzyć się z Michaelem Chandlerem. Irlandczyk musiał zrezygnować ze starcia przez kontuzję nogi, która uniemożliwiła mu występ po kilku latach przerwy.

Warto zaznaczyć, że to pierwszy raz w karierze Irlandczyka, kiedy ten wycofał się z ogłoszonej już walki.

Dana White przekreśla powrót McGregora do oktagonu? “Skoro nie jest zdrowy, to po co o nim rozmawiać?”

White natomiast nie ukrywa, że organizacja UFC ma już ustalony harmonogram na ten rok i z jego słów wynika, że na ten moment powątpiewa w powrót Irlandczyka do oktagonu.

Zdaniem Amerykanina, McGregor musi najpierw się do końca wyleczyć, by w ogóle rozmawiać na temat jego powrotu:

“W tej chwili nie wiem kiedy McGregor będzie walczył ponownie. Nasz harmonogram gal jest już ustalony. Zobaczymy. Nie zrobię niczego w tej kwestii, dopóki nie będę pewien, że Conor jest zdrowy. Nawet nie warto o tym rozmawiać. Wrzesień? Październik? Nie jest zdrowy, a skoro nie jest zdrowy, to po co o nim rozmawiać?” – skwitował White.

A Wy jak myślicie – czy kiedykolwiek doczekamy się ponownej walki Conora McGregora w oktagonie UFC?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis