MMA PLDana WhiteDana White przekazał informację o przyszłości Khabiba: To już wiadomość na 100 procent…

Dana White przekazał informację o przyszłości Khabiba: To już wiadomość na 100 procent…

Foto: Twitter/ Dana White

To już oficjalna wiadomość! Szef największej organizacji MMA na świecie, Dana White podał do opinii publicznej informację na temat przyszłości Khabiba Nurmagomedovowa. Wiemy już, czy Rosjanin ponownie pojawi się w oktagonie.

Niestety, to wiadomość, która nie ucieszy fanów niepokonanego Rosjanina.

Dana White przekazał informację o przyszłości Khabiba: To już wiadomość na 100 procent…

Zdaniem szefa UFC, Khabib Nurmagomedov oficjalnie przechodzi już na sportową emeryturę!

“29-0, zrobił to. On na 100 procent jest już na emeryturze. To było coś niesamowitego móc oglądać jak Khabib Nurmagomedov pracuje. Dziękuję Tobie za wszystko i powodzenia w czymkolwiek mój przyjacielu.”

Khabib Nurmagomedov kończy karierę z rekordem 29-0. Ostatnią walką było starcie z Justinem Gaethje w październiku 2020 roku, które Rosjanin wygrał przez poddanie w drugiej rundzie. “Orzeł” jest pogromcą wielu znakomitych nazwisk, jak np. Conor McGregor, Dustin Poirier czy Edson Barboza.

Wy którą walkę z udziałem Rosjanina zapamiętacie najdłużej?

Zobacz także:

Maciej Kawulski na worku i tarczach. Szybkość właściciela KSW robi ogromne wrażenie [WIDEO]

Maciej Kawulski to jeden z właścicieli Federacji KSW, który w kwietniu skończy 41 lat. Ze sportem kojarzony jest głównie jako jeden z głównodowodzących największą polską organizacją mieszanych sztuk walki, ale jak widać, sam potrafi także się dobrze ruszać!

KSW: To koniec Normana Parke w organizacji? ”Stormin” przesadził!

Pojawiło się spore zamieszanie, ponieważ gala FAME MMA 10 zostaje przełożona na maj. Właśnie w tym miesiącu Norman Parke (28-7-1) miał stoczyć swój następny pojedynek w KSW. ”Stormin” wpisem w mediach społecznościowych nie poprawił swojej sytuacji w największej organizacji w naszym kraju…

Zapowiedź KSW 59. “Pudzian” i “Bombardier” gwiazdami wieczoru. Racić i Przybysz o pas

Trzecia fala pandemii koronawirusa nie zatrzymała Konfrontacji Sztuk Walki. W sobotę 20 marca w Łodzi odbędzie się druga tegoroczna gala najlepszej polskiej organizacji MMA. W walce wieczoru KSW 59 do klatki wróci Mariusz Pudzianowski, który zmierzy się z senegalskim “Bombardierem”, Serigne’em Ousmane’em Dią.