MMA PLCiekawostkiDana White przegrał 2 miliony dolarów ze Snoop Doggiem? Szef UFC zaprzecza: Nigdy nie zakładałem się nielegalnie!

Dana White przegrał 2 miliony dolarów ze Snoop Doggiem? Szef UFC zaprzecza: Nigdy nie zakładałem się nielegalnie!

Czy Dana White przegrał 2 miliony dolarów ze Snoop Doggiem? Tak wynika ze słów rapera, który chodził dumny po zwycięstwie youtubera Jake’a Paula nad Benem Askrenem.

W minioną sobotę Jake Paul w walce wieczoru galI Triller Fight Club w Atlancie znokautował w pierwszej rundzie byłego mistrza Bellatora i ONE Championship Bena Askrena w walce bokserskiej.

Snoop Dogg miał rzekomo założyć się z szefem UFC o 2 miliony dolarów o to, który zawodnik wyjdzie z tej walki zwycięsko. Po udzielonym przez White’a wywiadzie, w którym powiedział on, że stawia milion dolarów na wygraną Askrena, Snoop Dogg podwoił stawkę rzucając na stół kwotę 2 milionów dolarów.

Dana White przegrał 2 miliony dolarów ze Snoop Doggiem? Szef UFC zaprzecza: Nigdy nie zakładałem się nielegalnie!

Wspomnianą walkę przez “morderstwo” wygrał Youtuber, ale Dana White nie zamierza wypłacać Snoop Doggowi dwóch milionów dolarów.

W rozmowie z Yahoo! Sports wyjaśnił całą sprawę:

“Mogę to jasno powiedzieć: nie jestem winny Snoopowi 2 milionów dolarów. Nigdy się z nim nie założyłem. Pozwólcie, że wyjaśnię teraz wszystkim: Nigdy nie zakładałem się nielegalnie. Nie zrobiłem żadnego nielegalnego zakładu w sobotni wieczór. Nie stawiałem 2 milionów dolarów w zakładzie ze Snoopem, ani z nikim innym.

Javier Mendez zadzwonił do mnie zaraz po tym, jak nagrałem podcast u Mike’a Tysona i powiedział, że ci goście z Triller chcą przyjąć ten zakład. Powiedziałem wówczas, że to nielegalne.

A ja, po pierwsze: nie stawiam nielegalnie, a po drugie: dlaczego miałbym postawić milion czy dwa miliony dolarów nielegalnie, skoro mógłbym to zrobić całkowicie zgodnie z prawem w Las Vegas?”

Zobacz także:

Jak oglądać KSW 60 w Internecie?

Już 24 kwietnia odejdzie się kolejna organizacja Federacji KSW. W rozpisce znalazły się dwa pojedynki mistrzowskie i kilka innych interesujących zestawień.

Polak zdobędzie medal na młodzieżowych mistrzostwach świata! Łzy i emocje podczas dedykacji!

W dniach 10-24 kwietnia w Kielcach rozegrane są młodzieżowe mistrzostwa świata. To już pewne Jakub Straszewski walczący w kategorii 91 kilogramów zapewni naszej reprezentacji medal.

Najman opublikował kartę walk MMA VIP 2! Powrót Adama Oknińskiego, jest Żurom, Antykonfident i Pudzian!

Marcin Najman opublikował kartę walk najbliższej gali MMA VIP 2. Będzie to druga gala mieszanych sztuk walki organizowana przez “El Testosterona”.