MMA PLDana WhiteDana White pokazał zdjęcie bez koszulki. Paulo Costa zażartował z niego w social mediach

Dana White pokazał zdjęcie bez koszulki. Paulo Costa zażartował z niego w social mediach

Szef największej organizacji MMA na świecie, Dana White pokazał w sieci zdjęcie bez koszulki. Forma, w jakiej jest prezes UFC robi wrażenie. Jednym z zawodników, który skomentował wstawione przez White’a zdjęcie jest były pretendent do tytułu mistrzowskiego wagi średniej Paulo Costa.

Dana White pokazał zdjęcie bez koszulki

Costa to aktywny twitterowicz i posiadacz jednego z najbardziej kreatywnych kont spośród wszystkich zawodników UFC.

Przyczynkiem do pozostawienia przez niego swojego komentarza na temat formy swojego szefa jest to zdjęcie, które od wczoraj hula w social mediach:

Dana White pokazał zdjęcie bez koszulki. Paulo Costa zażartował z niego w social mediach

Paulo Costa, którego forma fizyczna zwykle jest na tyle nienaganna, że ludzie sugerują iż stosuje różne wspomagacze, zażartował z Dany White’a wykorzystując krążącą opinię o sobie.

Oto pokaz poczucia humoru w wykonaniu Brazylijczyka.

Costa dodał dwa zdjęcia. Na jednym widać jak rozmawia z szefem UFC, który ma mu sugerować, iż “ma jeszcze trochę tego sekretnego soczku” a na drugim mamy już szefa UFC z wytatuowanym na piersi hasłem “Sekretny Soczek”:

Zobacz także:

Jóźwiak mocno do Lasika po walce w budce telefonicznej: Nic nie pokazałeś, było od razu się położyć! Widzieliście?

Paweł Jóźwiak postanowił przerwać wywiad i powiedzieć parę mocnych słów do Lasika, który wystąpił w sobotnim extra fighcie na gali PRIME SHOW MMA 3 w Radomiu. Była to pierwsza walka w Polsce w budce telefonicznej. Prezes Fight Exclusive Night był mocno rozczarowany.

Don Kasjo o walce z Danielem Rutkowskim: Ja bym go na pewno zdeklasował! Co wy na to?

Kasjusz Życiński jest zadowolony po trzeciej edycji PRIME SHOW MMA w Radomiu. ”Don Kasjo” został zapytany o potencjalnej walce z Danielem Rutkowskim. Były uczestnik ”Ekipy z Warszawy” zapewnia, że zdeklasowałby w boksie zawodnika KSW.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis