MMA PLDana WhiteDana White podarował youtuberowi… dużą kasę na urodziny! Mistrz UFC napisał, że teraz też czeka na prezent

Dana White podarował youtuberowi… dużą kasę na urodziny! Mistrz UFC napisał, że teraz też czeka na prezent

Szef UFC Dana White był jednym z gości na urodzinach pewnego znanego w USA youtubera – Kyle’a Forgearda z The Nelk Boys. Sternik największej organizacji MMA na świecie podarował youtuberowi… dużą kasę! Na ten prezent zareagował teraz aktualny mistrz wagi koguciej – Aljamain Sterling.

Dana White

Sieć i media społecznościowe obiega właśnie filmik, na którym widać, jak Forgeard odbiera od Dany White’a paczkę z prezentem, którym okazało się… 250 tysięcy dolarów w gotówce.

Prezent ten wzburzył środowisko mieszanych sztuk walki.

Dana White podarował youtuberowi… dużą kasę na urodziny! Mistrz UFC napisał, że teraz też czeka na prezent

White to szef UFC, które jest często krytykowane za niewielkie wynagrodzenia gwarantowane swoim zawodnikom. Podczas, gdy Dana White musi zmierzyć się z krytyką polityki płac swojej organizacji, pozwala sobie na drogi prezent dla youtubera.

250 tysięcy dolarów pochodziło z własnych środków szefa UFC i były pieniędzmi prywatnymi, to jednak niektórzy próbują to wykorzystać.

Jednym z zawodników, który podłapał prezent White’a jest mistrz wagi koguciej – Aljaman Sterling. Na Twitterze zażartował:

“Moje urodziny są 31 lipca. Nie mogę się doczekać aż zobaczę co Dana da mi!”

Zobacz także:

Mateusz Gamrot spadł w oficjalnym rankingu UFC! Walka z Gaethje się oddaliła?

Niestety, ale Mateusz Gamrot spadł w oficjalnym rankingu wagi lekkiej UFC! “Gamer” co prawda wciąż jednak znajduje się w czołowej dziesiątce dywizji do 70 kilogramów, ale walka z Justinem Gaethje się nieco oddaliła.

Norman Parke otwarty na starcie z Tyburskim: Może ta duża kobieta! Co wy na to?

Norman Parke ma za sobą pojedynek w kolejnej freakowej organizacji. ”Stormin” wskazał swoich potencjalnych przeciwników. Były tymczasowy mistrz KSW wyraził chęć pojedynku z Pawłem Tyburskim. Niewykluczone, że w przyszłości do takiego starcia dojdzie w organizacji PRIME SHOW MMA.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis