MMA PLDana WhiteDana White po UFC 277: Julianna Pena straciła kawałek skóry na czole, musi przejść operację plastyczną

Dana White po UFC 277: Julianna Pena straciła kawałek skóry na czole, musi przejść operację plastyczną

Dana White skomentował wydarzenia, jakie miały miejsce w walce wieczoru gali UFC 277 w Dallas. Impreza ta odbyła się w miniony weekend, a main eventem gali było rewanżowe starcie Julianny Peny z Amandą Nunes.

Dana White

Walka ta była bardzo jednostronna. Brazylijka zdominowała mistrzynię i dosłownie wyszarpnęła jej tytuł mistrzowski, który ta sensacyjnie odebrała jej kilka miesięcy temu, kończąc ją przed czasem.

Dominację, jaką zaprezentowała w tej walce Nunes skomentował szef UFC – Dana White. Sternik największej organizacji MMA na świecie odniósł się także do obrażeń, jakie wyrządzono na twarzy Julianny Peny.

Dana White po UFC 277: Julianna Pena straciła kawałek skóry na czole, musi przejść operację plastyczną

Na konferencji prasowej po UFC 277, White przyznał:

“Julianna straciła duży kawałek skóry na czole. Musi przejść operację plastyczną i pójdzie w tej sprawie do chirurga. Zajmie jej to trochę czasu, aż dojdzie do siebie. Dzisiaj została całkowicie poobijana. Było pięć czy sześć obaleń w samych dwóch pierwszych rundach. Została zdominowana. Musi zrobić sobie trochę wolnego, odpocząć, spędzić trochę czasu z córką, a potem zdecydujemy się co dalej.”

Co ciekawe, Pena zdementowała pogłoski o stracie kawałka skóry z czoła podczas walki z Nunes i zasugerowała, że będzie się starać o trzecią walkę z Brazylijką, o czym pisaliśmy TUTAJ -> Julianna Pena po UFC 277 chce… trzeciej walki z Amandą Nunes!

Zobacz także:

W jakiej formie jest McGregor?! Irlandczyk publikuje nagranie z dopiskiem “gołe pięści”! [WIDEO]

Wygląda na to, że Conor McGregor jest już w dobrej formie, a po kontuzji nie ma śladu. Na Instagramie opublikował migawkę ze swojego treningu, gdzie uderza w worek. Nagraniu towarzyszy dopisek “gołe pięści”.

Walka Jake Paul vs Hasim Rahman Jr odwołana! Problem dużej wagi! Widzieliście?

Niestety, ale zaplanowana na 6 sierpnia walka Jake Paul vs Hasim Rahman Jr została odwołana! Z walki – na tydzień przed jej stoczeniem – zrezygnował zawodowy pięściarz.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis