MMA PLArchiwumUFCDana White otrzymał prezent o wartości pół miliona dolarów! Zdradza co dostał!

Dana White otrzymał prezent o wartości pół miliona dolarów! Zdradza co dostał!

Szef największej organizacji mieszanych sztuk walki na świecie – Dana White otrzymał od znajomych prezent o wartości pół miliona dolarów! Na nagraniu, które opublikował w swoich mediach społecznościowych zdradził, co otrzymał.

Dana White otrzymał prezent o wartości pół miliona dolarów

Osobami, które sprezentowały szefowi UFC tak wartościowy podarunek są SteveWillDoIt i Taylor Lewan, którzy zajmują się uprawianiem hazardu.

Dana White otrzymał prezent o wartości pół miliona dolarów!

White na swoim Instagramie udostępnił nagranie, na którym tłumaczy co wydarzyło się w Las Vegas, w miejscowym Red Rock Casino:

“Ta dwójka wygrała właśnie pół miliona dolarów. Te żetony są warte po 25 tysięcy dolarów, a łącznie daje pół miliona i one wszystkie trafiły do mnie. To są cholerni szaleńcy! Zaczęli od 10 tys. dolarów i wyruszyli w misję, aby wygrać dla mnie pół miliona i udało im się! To jest kurwa niewiarygodne! Każdy, kto zajmuje się hazardem wie, że szanse na wygranie pół miliona z 10 tysięcy są jak 1 do miliona. To kurwa niemożliwe. Dosłownie niemożliwe, a oni to zrobili!”

To nie pierwszy raz, kiedy panowie wymieniają się bardzo drogimi prezentami. W grudniu 2021 roku szef UFC otrzymał od mężczyzn nowego Maybacha o wartości 300 tysięcy dolarów. Sam odwdzięczył się w lipcu 2022 roku, kiedy to podarował Kyle’owi Forgeardowi 250 tysięcy dolarów w gotówce.

Po tych podarunkach, na szefa UFC spadła fala krytyki za pławienie się w luksusie. Dana White odbijał wówczas piłeczkę w taki sposób, że wyjaśnił krytykom, iż każdy może robić ze swoimi pieniędzmi co mu się tylko podoba. Oczywiście, jeśli to wszystko jest w granicach obowiązującego prawa.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis