Dana White odnosi się do reakcji McGregora na wieść o nowym pasie UFC

Dana White wie, że Conor McGregor na wieść o nowym pasie nie może się doczekać kolejnej walki. Irlandczyk jest podekscytowany nowo zaprojektowanym pasem mistrzowskim.

Pierwszy raz pas zostanie przekazany zwycięzcy walki wieczoru UFC on ESPN+ 1, Henry Cejudo kontra TJ Dillashaw. „Notorius” jak się dowiedział o nowym designie, od razu zareagował na Twitterze, pisząc, że powraca.

Prezydent UFC odniósł się do reakcji Conora, w transmisji live na Instagramie ESPN.

„To jedna z głównych cech, które uwielbiam w McGregorze. Ten pasek wiele dla niego znaczy, a bycie mistrzem świata to dla niego wszystko. On jak coś robi, to zawsze na 100 procent.”

McGregor nie był w oktagonie od czasu walki z Khabibem Nurmagomedovem na UFC 229. Obecnie zarówno on, jak i Rosjanin oczekują na decyzję z Państwowej Komisji Sportowej Nevada. Chodzi o wydarzenia, które działy się po zakończeniu ich starcia. Komisja ma się spotkać w dniu 29 stycznia.

W tym czasie Irlandczyk wprowadził na rynek swoją  whisky „Proper 12” , co znacznie wzbogaciło konto bankowe „Notoriusa”. Ale pomimo rosnącego bogactwa, White wierzy, że zamiłowanie byłego podwójnego mistrza UFC do walki nie zmaleje – i ta opinia najwyraźniej wynika z rozmów, które odbył z samym Conorem McGregorem.

„Chłopak zarabia teraz gigantyczne pieniądze, żeby mieć fortunę już nie musi walczyć. Conor i ja nadal komunikujemy się regularnie, a on jest bardzo podekscytowany tym, że wraca i staje się ponownie mistrzem świata.”