MMA PLUFCDana White: Od przyszłego miesiąca będziemy robić gale na żywo w UFC Apex

Dana White: Od przyszłego miesiąca będziemy robić gale na żywo w UFC Apex

Foto: Ultimate Fighting Championship President Dana White in the VIP area overlooking the arena during a tour of the new UFC Apex in Las Vegas Monday, June 17, 2019. (K.M. Cannon/Las Vegas Review-Journal) @KMCannonPhoto

Dana White potwierdza, że warty kilka milionów dolarów obiekt UFC Apex będzie niedługo główną lokalizacją amerykańskiego giganta.

White zapowiedział już, że UFC 9 maja ruszy z produkowaniem swoich imprez. Choć na ten moment nie wiadomo gdzie odbędzie się gala zaplanowana na ten dzień, to UFC Apex wyrasta na najważniejsze miejsce dla przyszłości największej organizacji mieszanych sztuk walki na świecie.

“Zbudowaliśmy Apex tuż obok naszej siedziby, żeby uchronić się przed pandemią. Od maja będą tam organizowane walki na żywo i w przyszłości.+ – napisał White w mailu do Variety.com.

Obiekt UFC Apex otwarto w 2019 roku. W miejscu tym był kręcony między innymi trzeci sezon show Dana White’s Contender Series transmitowany na ESPN+.

To bardzo dobra wiadomość dla wszystkich fanów sportów walk, bowiem posucha od gal UFC trwa już od 14 marca. Wówczas to odbyła się ostatnia impreza amerykańskiej organizacji – UFC Brasilia z walką wieczoru Charles Oliveira vs. Kevin Lee.