MMA PLDana WhiteDana White o życiu po pandemii: Ludzie wolą być na utrzymaniu rządu kiedy jest najlepszy czas na spełnianie marzeń!

Dana White o życiu po pandemii: Ludzie wolą być na utrzymaniu rządu kiedy jest najlepszy czas na spełnianie marzeń!

Szef UFC Dana White wypowiedział się krótko o życiu i rzeczywistości popandemicznej w Stanach Zjednoczonych. Sternik największej organizacji MMA na świecie jest przekonany, że mimo nadszarpnięcia potęgi Stanów Zjednoczonych, to właśnie teraz jest najlepszy czas, by zacząć realizować swoje marzenia i plany.

Dana White o życiu po pandemii

White w rozmowie z byłym zawodnikiem wagi ciężkiej UFC, a prywatnie partnerem Rondy Rousey – Travisem Brownem przyznał, że pandemia odcisnęła piętno na jego kraju, ale jednocześnie otworzyła nowe możliwości dla ludzi, którzy mają marzenia i determinację, by te marzenia realizować.

Dana White o życiu po pandemii: Ludzie wolą być na utrzymaniu rządu kiedy jest najlepszy czas na spełnianie marzeń!

“Ten kraj jest teraz w pierdolonym bałaganie. Nigdy nie było takich możliwości, jakie masz teraz. Są ludzie, którzy nie wracają do pracy i wolą być na utrzymaniu rządu, a teraz jest najlepszy czas na biznes. Przez pandemię zostały zniszczone firmy, które istniały od zawsze.

Teraz nie jest czas, by siedzieć i odcinać kupony od czegokolwiek. Teraz jest czas, aby wyjść i działać! Jakiekolwiek jest Twoje marzenie, jakiekolwiek masz cele do osiągnięcia, to najlepszy czas, by je spełnić i osiągnąć. To właśnie teraz jest czas, aby dać pstryczek w nos facetom, którzy tylko siedzą na dupie w domu i narzekają na swoje życie. Teraz jest ten czas. Nie wiem, czy jeszcze kiedykolwiek w naszym życiu nadejdzie taki czas.”

Zobacz także:

EFM SHOW 2: Załęcki z nowym rywalem! “Bez różnicy, bo i tak będzie KO w 1. rundzie!”

Już 11 września na gali EFM SHOW 2 w Bułgarii w formule CAGE BOX wystąpi Denis „BAD BOY” Załęcki.
Rywalem zawodnika z Torunia w najmniejszym ringu świata będzie Jussi Halonen a nie jak początkowo zakładano Krystaps Zile

Mariusz Pudzianowski zmierzy się z ”Górą” w KSW? Trwają rozmowy!

To byłby dopiero zwrot akcji. Martin Lewandowski po gali KSW 63 w rozmowie z Polsatem Sport zdradził, że trwają negocjacje z Hafþórem Júlíusem Björnssonem. Byłoby to oczywiście hitowe starcie z Mariuszem Pudzianowskim (15-7).

Pierwszy mistrz UFC na torze Ninja Warrior! Zobaczcie jak Błachowicz poradził sobie z przeszkodami!

W drugim odcinku nowego sezonu ”Ninja Warrior Polska” pojawił się specjalny gość – Jan Błachowicz (28-8). Jan podjął wyzwanie i spróbował swoich sił na torze. Warto zaznaczyć, że jeszcze w żadnej zagranicznej edycji programu ”Ninja Warrior” nie pojawił się mistrz UFC.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis