MMA PLDana WhiteDana White o walkach youtuberów: Jeśli ludzie są na tyle głupi, żeby to oglądać…

Dana White o walkach youtuberów: Jeśli ludzie są na tyle głupi, żeby to oglądać…

Dana White nie szczędzi słów jeśli pojawia się temat youtuberów. Mowa o braciach Paul, którzy w ostatnim czasie atakują i rzucają wyzwanie w kierunku gwiazd sportu.

Logan Paul dwudziestego lutego zmierzy się z legendarnym Floydem Mayweatherem (50-0, 27 KO). Jego brat zaś skrzyżuje rękawice z zawodnikiem UFC – Benem Askrenem.

Co ciekawe w przygotowaniach popularnemu youtuberowi pomaga uznany Victor Ortiz (32-6-2). Były mistrz świata gwarantuje, że Paul będzie większym zagrożeniem dla Floyda niż… Conor McGregor.

Conor nie mógł nic zrobić. Nie chcę gadać o nim źle. Conor to niezwykły zawodnik UFC, ale nie ma czego szukać w ringu bokserskim. Logan nauczył się walki w ringu. Wszystko co zna to stójka. Logan umie boksować, ruszać się, a to dwa inne światy. Nie wiem co moglibyśmy zrobić w oktagonie, ale trzymamy się tego co umiemy. Teraz Logan umie boksować. McGregor to świetny bokser, jestem jego wielkim fanem. Zawsze mu kibicowałem, oprócz walki z Floydem. Floyd zrobił z nim co chciał kiedy przestał się bawić. W pewnym momencie dał kibicom show. Czy Conor go trafił kilka razy? Jasne. To przecież walka! Floyd jednak mógł zakończyć ten pojedynek kiedy tylko chciał. Mayweather znalazł sobie youtubera.. To brzmi jak łatwa robota dla 20-krotnego mistrza świata. Ok, pokonajmy go. Ja jednak oglądałem jak ten youtuber stał się profesjonalnym bokserem, który godzinami trenuje i studiuje grę. Jest bardzo zdyscyplinowany, ciężko pracuje i słucha. Ma świetnego trenera, Miltona Lacroix, który ma sporą wiedzę i doświadczenie. To niebezpieczna kombinacja. Z tego co widzę podczas treningów mogę szczerze powiedzieć, że Logan prawdopodobnie bije mocniej niż Mayweather. Kto jest bardziej celny? Zobaczymy 20 lutego.

White o walkach youtuberów: Żaden z tych gości nie umie się bić!

Prezydent UFC w podcaście NYup wypowiedział się w mocnych słowach o youtuberach, którzy w ostatnim czasie dążą do walk z dużymi nazwiskami w świecie sportów walki. 

Żaden z tych gości nie umie się bić. To wszystko to jedna wielka sztuczka marketingowa. Jak już wspominałem na ostatniej konferencji prasowej, jest na to rynek. Jeżeli ludzie są na tyle głupi, aby wydawać swoje pieniądze na oglądanie tych walk. Nie wiem co mam ci powiedzieć. Życzę im wszystkiego dobrego. Zupełnie mnie nie interesuje ci ci goście robią. Rozumiem, że chce zarobić, więc robi swoje. Są ludzie, którzy będą chcieli wydać na to pieniądze, ale ja nie jestem jednym z nich.

Dana White jeszcze nie tak dawno proponował, aby jeden z braci Paul zmierzył się z jego mistrzynią – Amandą Nunes. Logan Paul stwierdził, że ta walka nie ma sensu, ponieważ nikt nie zna podwójnej mistrzyni UFC.

Nikt nie wie, kim ona jest. Nie, nie walczyłbym z nią. Strata czasu. Nie ma tam dużo szumu. Poza tym nie ma tu historii.

Zobacz także:

Ferrari dostał propozycję z FAME MMA! Szybka zmiana zdania?

Niewykluczone, że Amadeusz Ferrari zmieni zdanie. Dlaczego? Pojawiła się propozycja z FAME MMA

Mistrzyni UFC o walce z Jędrzejczyk! Widzieliście wypowiedź Chinki?

Mistrzyni UFC w pochlebnych słowach wypowiedziała się o naszej reprezentantce. To był wielki bój, który został doceniony