MMA PLBoksDana White o walce youtubera z Benem Askrenem: Milion dolców, że on to wygra!

Dana White o walce youtubera z Benem Askrenem: Milion dolców, że on to wygra!

Foto: Wikimedia Commons

Szef największej organizacji MMA na świecie, Dana White wypowiedział się o walce youtubera – Jake’a Paula z Benem Askrenem. Do starcia tego dojdzie już 17 kwietnia na gali pięściarskiej.

Starcie między Paulem a byłym mistrzem One Championship i Bellatora MMA odbędzie się w formule bokserskiej. Dana White ma swojego zdecydowanego faworyta w tej konfrontacji.

Dana White o walce youtubera z Benem Askrenem: Milion dolców, że on to wygra!

Co prawda Ben Askren mimo odejścia na sportową emeryturę, ciągle ma ważny kontrakt z UFC, ale uzyskał pozwolenie od Dany White’a na walkę pięściarską z Jakiem Paulem.

Choć Askren jest głównie zapaśnikiem, to White nie obawia się o jego wiktorię i jest nawet gotowy postawić ogromne pieniądze na jego zwycięstwo:

“Ten Paul mówi dużo bzdur. Ale dowiemy się, sprawdzimy go. Ja mogę się założyć w tej sprawie. Mogę założyć się o milion dolarów, że Jake Paul przegra tę walkę. Milion dolarów na wygraną Bena Askrena! Będąc szczerym – Jakie Paul jest niby pierdolonym pięściarzem. Nieprawda! Ten gość jest pierdolonym youtuberem!

Pozwólcie, że powiem Wam coś o Benie Askrenie. Owszem, jest zapaśnikiem, jest piekielnie utytułowanym zapaśnikiem, ale walczył w prawdziwych walkach z najlepszymi na świecie. Był mistrzem świata innych organizacji, on to wygra!”

Zobacz także:

Artur Szpilka chce kolejną walkę, spiera się z promotorem: Będę napie***lać do was do oporu

Wygląda na to,, że Artur Szpilka chce kolejną walkę! Popularny w naszym kraju pięściarz spiera się z promotorem Andrzejem Wasilewskim i apeluje o zorganizowanie mu kolejnego pojedynku.

Dominik Zadora na FEN 33. Polsko-czeska walka w K-1

Dominik Zadora (25-8) podejmie Pavla Sacha (9-3) podczas gali FEN 33: LOTOS Fight Night. Pojedynek odbędzie się na dystansie 3 rund i zakontraktowano go w limicie umownym do 80 kilogramów.

Daniel Cormier wychwala Błachowicza po obronie tytułu: Jest fantastyczny!

Daniel Cormier (22-3) skomentował sobotni występ Jana Błachowicza (28-8). W przeszłości było różnie, ale teraz były podwójny mistrz UFC w pochlebnych słowach wypowiada się o naszym reprezentancie.