MMA PLDana WhiteDana White o walce Paul vs Nunes: Znokautuje tego dzieciaka! Ma szczęście, że jest pandemia…

Dana White o walce Paul vs Nunes: Znokautuje tego dzieciaka! Ma szczęście, że jest pandemia…

Nie tak dawno Dana White zaproponował, aby Logan Paul zmierzył się z jego mistrzynią Amandą Nunes (20-4). Prezydent UFC zapewnia, że Brazylijka znokautuje popularnego youtubera. 

Paul

”Lwica” skomentowała potencjalne zestawienie. Podwójna mistrzyni UFC zgłosiła gotowość! 

Mówiłam Ci, że chcę mieć bardzo aktywny 2021 rok… Wchodzę w to.

Na odpowiedź Logana Paula nie musieliśmy długo czekać. Paul w rozmowie z TMZ Sports powiedział, że nie widzi żadnego sensu w tym zestawieniu. Youtuber gwarantuje, że nikt nie zna mistrzyni UFC.

Nikt nie wie, kim ona jest. Nie, nie walczyłbym z nią. Strata czasu. Nie ma tam dużo szumu. Poza tym nie ma tu historii.

Dana White zapewnia: Nunes znokautuje tego dzieciaka!

Dana White w podcaście NYup wypowiedział się na temat potencjalnej walki Logana Paula z Amandą Nunes. Prezydent UFC gwarantuje, że Brazylijka wygrałaby przez nokaut.

Amanda Nunes znokautuje tego dzieciaka. On ma takie podejście “Nigdy nie zawalczę z kobietą” – nie powinieneś. Nie powinieneś, ponieważ wprowadzi cię w śpiączkę. Ten koleś jest zwykłym dzieciakiem z ulicy. Główny problem jaki jest teraz z nim związany, to to, że ma szczęście, ponieważ jest pandemia. On wygaduje bzdury na temat prawdziwych ludzi, na których wpadł być może któregoś wieczoru w restauracji. On nie jest prawdziwy. To po prostu jakiś dzieciak z Youtuba.

Nie brakowało również mocnych słów.

Żaden z tych gości nie umie się bić. To wszystko to jedna wielka sztuczka marketingowa. Jak już wspominałem na ostatniej konferencji prasowej, jest na to rynek. Jeżeli ludzie są na tyle głupi, aby wydawać swoje pieniądze na oglądanie tych walk. Nie wiem co mam ci powiedzieć. Życzę im wszystkiego dobrego. Zupełnie mnie nie interesuje ci ci goście robią. Rozumiem, że chce zarobić, więc robi swoje. Są ludzie, którzy będą chcieli wydać na to pieniądze, ale ja nie jestem jednym z nich.

Zobacz także:

Wiemy dlaczego Khamzat Chimaev wycofał się z walki z Leonem Edwardsem!

Wiemy już dlaczego Khamzat Chimaev wycofał się z walki z Leonem Edwardsem! Jeden z tych zawodników, którzy przebojem wdarli się w szeregi największej organizacji MMA na świecie i przepychają się w niej łokciami musiał wycofać się z ogłoszonej walki z Brytyjczykiem.

Kawulski skomentował wybryk Gamrota! Widzieliście?

Maciej Kawulski postanowił skomentować ostatni wybryk Mateusza Gamrota. Chodzi o scysję z policją.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis