MMA PLDana WhiteDana White o walce Ngannou vs Gane: Nawet pie***ny Vince McMahon by tego tak nie wymyślił!

Dana White o walce Ngannou vs Gane: Nawet pie***ny Vince McMahon by tego tak nie wymyślił!

Prezes UFC Dana White jest bardzo podekscytowany szykującą się walką o pełnoprawne mistrzostwo wagi ciężkiej. W starciu tym zmierzą się Francis Ngannou i Ciryl Gane, który w miniony weekend zdobył tymczasowy pas nokautując Derricka Lewisa na UFC 265.

Teraz Kameruńczyk i Francuz zmierzą się ze sobą i bardzo możliwe, że będzie to walka wieczoru pierwszej w historii gali UFC organizowanej w Paryżu lub innym francuskim mieście.

Dana White o walce Ngannou vs Gane: Nawet pie***ny Vince McMahon by tego tak nie wymyślił!

Szef największej organizacji MMA na świecie nie ukrywał ekscytacji tym pojedynkiem:

“Absolutnie kocham to zestawienie. Masz dwóch najlepszych zawodników wagi ciężkiej, którzy się ze sobą zmierzą. Masz gościa, który pokonał wcześniej Ngannou i jest nim Lewis i masz faceta, który tego Lewisa znokautował, a teraz idzie na Ngannou. Ciryl Gane jest przy tym niepokonany i to buduje dodatkową historię. To bardzo gorąca walka.

Długo pracowaliśmy nad możliwością transmisji naszych gal we Francji. Teraz mamy umowy telewizyjne i budujemy ten rynek. Zawsze robimy tak, że tworzymy największe walki z możliwych. A tutaj mamy taki scenariusz, że nawet pieprzony Vince McMahon by tego nie wymyślił. To piękna sprawa!”

Zobacz także:

Zapłakana Karolina Kowalkiewicz po UFC 265: Trzeba zaleźć jakąś nową pasję w życiu

W sieci pojawiło się bardzo smutne oświadczenie, w którym zapłakana Karolina Kowalkiewicz wypowiada się po porażce z Jessicą Penne na minionej gali UFC 265 w Houston. Polka tam przegrała piątą walkę w oktagonie z rzędu i najprawdopodobniej zakończy sportową karierę.

UFC 267: Trzech Polaków na jednej karcie! Mocny rywal Tybury!

Marcin Tybura wraca do klatki UFC! Polak zawalczy na gali UFC 267, a rywalem zawodnika Ankos MMA będzie Alexander Volkov.

GROMDA Beach: “Brodacz” zdemolował korpus “Stolary” i wygrał finał turnieju!

Łukasz “Brodacz” Załuska mądrze rozegrał decydującą walkę. Rozbił Dawida “Stolarę” Stolarski w finale turnieju na gali GROMDA Beach.