MMA PLBoksDana White o walce Jake Paul vs Anderson Silva: Mam ją w du*ie

Dana White o walce Jake Paul vs Anderson Silva: Mam ją w du*ie

Szef organizacji UFC Dana White w ostrych słowach skomentował pogłoski mówiące, że dojdzie do walki pięściarskiej między youtuberem Jakiem Paulem a Andersonem Silvą.

Dana White

White w rozmowie z dziennikarzami po mini gali Dana White’s Contender Series odniósł się do informacji o planowanym zestawieniu z udziałem jednej z legend UFC.

Dana White o walce Jake Paul vs Anderson Silva: Mam ją w du*ie

Wg branżowych plotek walka Paul vs Silva ma odbyć się 29 października i ma być transmitowana w USA w systemie PPV.

Dana White nie jest jednak zainteresowany tą walką, choć docenia on 47-letniego Andersona Silvę:

“Mam ją w dupie. W sensie tę walkę, rozumiesz? Jeśli naprawdę Paul walczy z Andersonem Silvą, to jest najwyższy czas, by pokazał się w prawdziwej walce. Bez względu na to ile lat ma Anderson Silva, to będzie dla Paula wreszcie prawdziwa walka.”

Przypominamy, że Dana White i youtuber Jake Paul są na kursie kolizyjnym po komentarzach, jakie youtuber zamieszczał w temacie wynagrodzeń oferowanych zawodnikom przez UFC. Dana White nie trawi Paula za to, że psuje mu rynek mącąc zawodnikom w głowie, mówiąc o tym, że ci zasługują na wyższe podstawowe gaże.

Zobacz także:

Mateusz Rębecki dostał kontrakt w UFC. Spełnia się wielkie marzenie Polaka

Mateusz Rębecki (16-1) nowym zawodnikiem UFC. Polski zawodnik wywalczył kontrakt w programie Dana White’s Contender Series.

Akademia Sportów Walki Wilanów zmieni nazwę! Mirek Okniński zdradził to na wizji!

Mirosław Okniński zadzwonił na “Rundki”, gdzie naprzeciw siebie siedzieli Jakub Nowaczkiewicz oraz podopieczny szkoleniowca Cezary Nykiel. Trener zdradził na wizji, że jego dotychczasowy klub Akademia Sportów Walki Wilanów zmieni nazwę.

Pudzian ostro zareagował na fake newsa o swojej śmierci: Łeb skręcić to za mało!

Mariusz “Pudzian” Pudzianowski mocno zareagował na haniebny czyn jednego z internautów, który w facebookowej grupie “Ogrodowe Inspiracje” zaczął szerzyć nieprawidłową informację o śmierci zawodnika KSW.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis