MMA PLDana WhiteDana White o menadżerze Ngannou: Francis musi znaleźć nowych ludzi, którzy pomogą jego karierze

Dana White o menadżerze Ngannou: Francis musi znaleźć nowych ludzi, którzy pomogą jego karierze

Prezes UFC Dana White ostro wypowiedział się o menadżerze Francisa Ngannou – Marquelu Martinie z grupy CAA Sports. Jego zdaniem mistrz wagi ciężkiej UFC powinien poszukać nowych reprezentantów.

Chodzi o głośną walkę, która minionej nocy została ogłoszona. Mamy tutaj na myśli pojedynek o tymczasowy pas mistrzowski wagi ciężkiej między Derrickiem Lewisem a Cyrilem Gane.

Starcie to będzie walką wieczoru gali UFC 265, która odbędzie się 7 sierpnia.

Dana White o menadżerze Ngannou: Francis musi znaleźć nowych ludzi, którzy pomogą jego karierze

Zdaniem menadżera Ngannou – Marquela Martina, Kameruńczyk nic nie wiedział o organizowaniu przez UFC walki o tymczasowy pas mistrzowski.

Dziennikarz ESPN Bett Okamoto zacytował Martina:

“To dla nas kompletnie niezrozumiałe. Stworzenie tak szybko tymczasowego pasa to niespodzianka, zwłaszcza patrząc na historię dywizji. Francis właśnie wraca do USA, żeby wznowić treningi. Pas zdobył trzy miesiące temu. Nie wiemy o co chodzi UFC, ale mamy nadzieję, że niedługo dowiemy się czegoś konkretnego. Koniec końców, to oni mają wszystko pod kontrolą.”

Wówczas odpalił się Dana White, który w takich momentach jeńców nie bierze:

“Ten koleś to kupa gówna! On dokładnie wiedział co będziemy robić i nie jest zszokowany. Mówiliśmy mu o tym kilka razy. Przedstawiciele Francisa Ngannou nie są kompetentni i musi teraz znaleźć nowych ludzi, którzy pomogą jego karierze.”

Zobacz także:

UFC: Mateusz Gamrot mierzy wysoko! Wskazał wymarzonego przeciwnika!

Mateusz Gamrot (18-1) już siedemnastego lipca stoczy swój trzeci pojedynek w największej organizacji na świecie. ”Gamer” na instagramie odpowiadał na pytania fanów. 30-latek wskazał swojego wymarzonego przeciwnika!

Izu Ugonoh o ostatniej walce w KSW: To była bardzo bolesna przegrana dla mnie…

Izu Ugonoh (1-1) nie będzie dobrze wspominał ostatniego występu w największej organizacji w naszym kraju. Były pięściarz zapewnia, że wyciągnął wnioski.

Krzysztof Stanowski sądzi się z FAME MMA. Poszło o nazwanie walk “patologią” oraz starcie Polaka z Don Kasjo

Jeden z najpopularniejszych dziennikarzy sportowych i influenserów w Polsce Krzysztof Stanowski sądzi się z FAME MMA! Dziennikarz opublikował w mediach społecznościowych kilka wpisów, w których wyjaśnił swoją obecność w Poznaniu.