MMA PLDana WhiteDana White o Donaldzie Cerrone: Pozwolę mu stoczyć jeszcze jedną walkę…

Dana White o Donaldzie Cerrone: Pozwolę mu stoczyć jeszcze jedną walkę…

Foto: Facebook/ Donald Cerrone

Wygląda na to, że amerykański “Kowboj” otrzyma jeszcze jedną szansę od organizacji UFC. Szef amerykańskiego giganta Dana White o Donaldzie Cerrone rozmawiał z Aaronem Bronsteterem z TSN.

Cerrone to rekordzista UFC pod względem ilości zwycięstw, jednak ostatnie sześć walk nie poszło po jego myśli, zostawiając go z rekordem 0-5, 1 N/C.

Wobec ostatniej porażki “Kowboja” z Alexem Morono, która miała miejsce w miniony weekend, wiele osób sugeruje, że to już koniec Amerykanina w MMA na najwyższym poziomie.

Dana White o Donaldzie Cerrone: Pozwolę mu stoczyć jeszcze jedną walkę…

Podobnego zdania jesst szef UFC, Dana White, który jednak zamierza dać “Kowbojowi” jeszcze jedną – ostatnią! – szansę na wygraną:

“Cerrone bierze każdą walkę. Diego Sanchez wypadł z ich pojedynku, ale on zgodził się na szybkie zastępstwo i zrobienie z jego walki co-main eventu. Cerrone zaakceptował walkę z Diego, bo obaj chcieli walczyć w wadze półśredniej.

Teraz “Kowboj” chce zejść do wagi lekkiej i tam stoczyć swoją kolejną walkę. I ja mu na to pozwolę. Pozwolę mu stoczyć tę jeszcze jedną walkę. Ale to będzie ostatnia walka, jeśli jej nie wygra. “Kowboj” będzie musiał wygrać to starcie.”

Zobacz także:

Różal o drugiej walce z Barnettem: Chciałbym, żeby dał mi jeszcze jedną szansę! [WIDEO] Co wy na to?

Ponad półroku minęło od pierwszego pojedynku pomiędzy Marcinem Różalskim, a Johnem Barnettem. Starcie to wygrał Amerykanin, ponieważ “Różal” odniósł kontuzje, która uniemożliwiła mu kontynuuowanie dalszej walki. Marcin jednak nie ukrywa, że chciałby zmierzyć się z 43-latkiem po raz drugi. “Bardzo bym prosił o ponowne zestawienie” – powiedział Marcin w wywiadzie dla naszego portalu.

Tragiczny finał poszukiwań! Zawodnik Krwawego Sportu nie żyje! Widzieliście?

Mamy przykrą wiadomość! Mariusz Adam Ryjek w minioną sobotę zaginął i od razu zaczęły się poszukiwania. Niestety parę godzin później przyszła najgorsza z możliwych wiadomości… 35-latek nie żyje!

Jonas Magard vs. Frans Mlambo o pas wagi koguciej na FEN 34

Jonas Magard (11-4, 1 KO, 6 SUB) zmierzy się z Fransem Mlambo (9-5, 4 KO, 3 SUB) podczas gali FEN 34: TOTALbet Fight Night. Stawką tego pojedynku będzie pas mistrzowski FEN w kategorii koguciej. Wydarzenie odbędzie się 28 maja.