MMA PLDana WhiteDana White nie założył pasa Francisowi Ngannou na UFC 270. Brendan Schaub komentuje: Myślisz, że tym go złamałeś?

Dana White nie założył pasa Francisowi Ngannou na UFC 270. Brendan Schaub komentuje: Myślisz, że tym go złamałeś?

Wszyscy kibice, którzy oglądali galę UFC 270: Ngannou vs Gane w Anaheim dostrzegli, że w walce wieczoru pasa mistrzowskiego “Predatorowi” nie zakładał szef UFC, Dana White. Wszystko przez konflikt między tymi osobami.

Dana White

Francis Ngannou i Dana White poróżnili się w kwestii wynagrodzenia dla Kameruńczyka. Ten nie chce przedłużyć kontraktu z UFC na aktualnych warunkach, a UFC nie chce dać mistrzowi wagi ciężkiej znaczącej podwyżki.

I tak obaj panowie się przepychają już od jakiegoś czasu.

Dana White nie założył pasa Francisowi Ngannou na UFC 270. Brendan Schaub komentuje: Myślisz, że tym go złamałeś?

White swoją niechęć do Ngannou pokazał dobitnie na UFC 270, kiedy to po fenomenalnym i niespodziewanym zwycięstwie Kameruczyka nad Cirylem Gane, nie zakładał mu pasa mistrzowskiego tylko opuścił halę.

Teraz tę sytuację komentował Brendan Schaub, który jest komikiem-konetatorem w świecie mieszanych sztuk walki:

“To był jeden z najlepszych występów wszechczasów. Kiedy pomyślisz o wszystkich kontuzjach Ngannou, o wszystkich przeciwnościach, to zwycięstwo to staje się jeszcze efektowniejsze. Jeszcze Dana White nie założył mu pasa. Ode mnie czapki z głów przed Ngannou. Uwielbiam go i pracę, którą wkłada w przyszłość zawodników. Masz ode mnie dużo wsparcia!

Ale nie wierzę, że UFC i White nie zdawali sobie sprawy z tego, co zrobili. Przecież Ngannou jest jak żołnierz sił specjalnych, który przeszedł przez piekło przed tą walką. Gość ma ciało X-Mana, ma najmocniejszy cios w historii UFC i myślisz, że złamałeś go tym, że nie zakładałeś mu pasa? Co Ty masz w głowie?”

Zobacz także:

Boxdel ostro komentuje słowa Marcina Najmana: Jakim trzeba być zje*em! Widzieliście?

Długo nie musieliśmy czekać, aby Michał Baron skomentował słowa Marcina Najmana. Jeden z właścicieli FAME MMA we wczorajszym programie ”Aferki” postanowił odpowiedzieć.

High League 2: Piękne zachowanie! Załęcki odda złoty sygnet, pieniądze przekaże na szpital dziecięcy!

Takie zachowanie trzeba chwalić! Denis Załęcki w rozmowie z naszym portalem wyznał, że zamierza przeznaczyć na aukcję swój złoty sygnet. Pieniądze przekaże na szpital dziecięcy w Gdańsku.

Superbet wspiera WOŚP. Wylicytuj trening z Janem Błachowiczem i nie tylko!

30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za nami, ale w Internecie wciąż trwają jeszcze niezwykle interesujące aukcje, dzięki którym można wesprzeć tę szlachetną akcję. Do inicjatywy włączył się również nasz partner, firma bukmacherska Superbet. Przygotowano prawdziwą gratkę dla fanów MMA, choć nie tylko.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis