MMA PLDana WhiteDana White: Mam nadzieję, że uda nam się doprowadzić do tej walki! Wszyscy jej chcą!

Dana White: Mam nadzieję, że uda nam się doprowadzić do tej walki! Wszyscy jej chcą!

Foto: Facebook/ Dana White

Prezes organizacji UFC Dana White zabrał głos na temat jednego z najbardziej oczekiwanych zestawień w wadze półśredniej na świecie. Sternik największej organizacji MMA na świecie ma nadzieję, że w 2021 roku uda się w końcu do niej doprowadzić.

W rozmowie z “The Schmo”, White przyznał, że dwóch czołowych zawodników wagi półśredniej powinno stanąć na przeciwko siebie w rozpoczętym właśnie 2021 roku. Uważa również, że jest to walka, której oczekuje wielu kibiców na świecie!

Dana White: Mam nadzieję, że uda nam się doprowadzić do tej walki! Wszyscy jej chcą!

Chodzi o pojedynek mistrza BMF (największego skurwiela) Jorge Masvidala z Colbym Covingtonem. To właśnie to zestawienie jest przez White’a określane jako najbardziej oczekiwane w wadze półśredniej:

“Nie sądzę, by Masvidal powiedział, że stylistycznie nie chce tej walki. Pracujemy nad nią. To starcie, które chcemy, wszyscy jej chcą. Mam nadzieję, że uda się do niej doprowadzić w tym roku. Przez cały 2020 rok mieliśmy wielkie walki, więc mam nadzieję, że i to starcie uda nam się dopiąć.” – powiedział White.

Jorge Masvidal swoją ostatnią walkę stoczył w lipcu, kiedy to wziął pojedynek w ostatniej chwili z aktualnym mistrzem wagi półśredniej Kamaru Usmanem. Amerykanin przegrał tamtą konfrontację decyzją sędziów.

Colby Covington natomiast ostatni raz w oktagonie walczył we wrześniu na gali UFC on ESPN+ 36. Znokautował tam w piątej rundzie byłego mistrza Tyrona Woodleya.

Przypominamy, że aktualnym mistrzem tej dywizji nadal pozostaje Kamaru Usman, a starcie Masvidal vs Covington mogłoby być eliminatorem do walki o tytuł.

Zobacz także:

Israel Adesanya reaguje na zestawienie z Błachowiczem! Lekceważy Polaka?

Israel Adesanya reaguje na zestawienie z Janem Błachowiczem! Niepokonany Nigeryjczyk, który dzierży pas mistrzowski wagi średniej wybiera się do wyższej kategorii wagowej, by stawić czoła “Legendarnej Polskiej Sile”!

Dramat gwiazdy KSW! Rodzina mistrza dotknięta trzęsieniem ziemi w Chorwacji!

W ostatnim czasie nie brakuje ciężkich chwil… Mowa o licznych trzęsieniach ziemi, które mocno dotknęły Chorwację. Do pomocy włączył się mistrz KSW w wadze półśredniej – Roberto Soldić (18-3).

Paige VanZant w walce na gołe pięści – jest rywalka i data debiutu!

Już niedługo Paige VanZant zadebiutuje w walce na gołe pięści. Była zawodniczka UFC i niezwykle popularna postać w Stanach Zjednoczonych swoją kolejną walkę stoczy w organizacji Bare Knuckle Fighting Championship.