MMA PLDana WhiteDana White ma radę dla narzekającego na zarobki Paulo Costy: Powinieneś założyć kanał na YouTube

Dana White ma radę dla narzekającego na zarobki Paulo Costy: Powinieneś założyć kanał na YouTube

Szef UFC Dana White ma radę dla Paulo Costy, który ostatnio głośno narzekał na zarobki, jakie gwarantują mu walki w oktagonie największej organizacji MMA na świecie.

Brazylijczyk poszedł nawet dalej i wycofał się z ogłoszonej już walki z Jaredem Cannonierem twierdząc, że nie podpisał kontraktu na tę walkę. UFC zamiast Costy, z Cannonierem zestawiło zatem Kelvina Gasteluma, który wziął pojedynek z marszu.

Teraz do zachowania i słów Paulo Costy odniósł się prezes amerykańskiego giganta.

Dana White ma radę dla narzekającego na zarobki Paulo Costy: Powinieneś założyć kanał na YouTube

White w rozmowie z TSN przedstawił swój punkt widzenia na tę całą sytuację oraz dał radę narzekającemu Paulo Coście:

“Podpisałeś kontrakt, to on cię obowiązuje. Jeśli Paulo Costa źle się czuje na tym kontrakcie, to cały czas mu mówię, że w każdy weekend możemy mu zrobić walkę. Zawalczy kilka razy z rzędu, zakończy kontrakt i droga wolna. Może robić co chce.

Po jego ostatniej walce z Israelem Adesanyą nie może mówić o wielkich pieniądzach. W jego przypadku to wygląda tak, że albo chce walczyć i dostaje walkę, albo nie chce tego robić i nie dostaje nic.

Powinien założyć kanał na YouTube w wieku trzynastu lat, zbudować swoje nazwisko na nim i potem zawalczyć w sobotę z Mayweatherem za ogromną kasę. Ale tego też nie zrobił.”

Zobacz także:

KSW: Szymon Kołecki zawalczy o pas? Lewandowski: Chodzi nam po głowie walka Kołeckiego z…

Kto by pomyślał jeszcze parę lat temu, że Szymon Kołecki (9-1) będzie blisko walki o pas w największej organizacji w naszym kraju. Nie ma co się dziwić patrząc jakie postępy zrobił medalista olimpijski.

FEN stworzy organizacje freak fightów! Jóźwiak: Jak ja robiłem polskie MMA to Rozpara był na etapie…

To się dzieje naprawdę! Paweł Jóźwiak w mocnych słowach odpowiedział na ostatnią wypowiedź Krzysztofa Rozpary – jednego z właścicieli FAME MMA. Ponadto prezes Fight Exclusive Night zapowiedział stworzenie nowej organizacji freak fightów, do której zaprasza wszystkich influencerów.

Zobaczcie reakcje świata po walce Floyd-Paul! Jake Paul uważa, że jego brat wygrał z legendą boksu!

Kto by pomyślał parę lat temu, że taki pojedynek będzie możliwy, a ponadto wzbudzi tak duże zainteresowanie. W niedzielę doszło do walki legendy boksu – Floyda Mayweathera (50-0, 27 KO) z Loganem Paulem, który jest jednym z najbardziej popularnych youtuberów.