MMA PLUFCDana White krytycznie o walce Adesanya vs. Romero: Nie powinniśmy do niej doprowadzać

Dana White krytycznie o walce Adesanya vs. Romero: Nie powinniśmy do niej doprowadzać

Prezes UFC, Dana White nie był zadowolony z przebiegu walki wieczoru gali UFC 248, w której to Israel Adesanya po nudnej 25-minutowej walce wypunktował Yoela Romero.

Sternik największej organizacji MMA na świecice był rozczarowany postawą obu zawodników podczas walki wieczoru minionej gali w Las Vegas i jak sam zaznaczył, pomylił się w upartej chęci zestawienia tego starcia:

“Kiedy siedzimy tutaj i rozmawiamy o tej walce, to mogę Wam powiedzieć, że matchmakerzy nie chcieli zestawić tej walki, nie podobało im się to zestawienie. Nie chcieli robić starcia Adesanya vs. Romero, ale jakiś głupkowaty fan we mnie się zbuntował i powiedział: Co za głupoty gadacie, zróbmy to, będzie fajna walka! Adesanya chce walczyć z kimś, z kim nikt nie chce walczyć! Zróbmy to!

Z perspektywy czasu wiem, że nie powinniśmy doprowadzać do tej walki i powinniśmy poczekać aż Paulo Costa wróci do startów.”

Dana White jednocześnie zapewnił, że kolejnym przeciwnikiem Nigeryjczyka w obronie pasa mistrzowskiego będzie właśnie wspomniany Paulo Costa:

“Costa vs. Adesanya to nieprawdopodobne zestawienie. Gwarantuję, że będą fajerwerki. Adesanya dostał co chciał, dostał walkę z Romero, a teraz będzie musiał stanąć na przeciwko Coście.”