MMA PLBoksDana White kpi z anulowania walki Paul vs Rahman. Sugeruje, że… nie stać ich było na zapalenie świateł w MSG!

Dana White kpi z anulowania walki Paul vs Rahman. Sugeruje, że… nie stać ich było na zapalenie świateł w MSG!

Szef największej organizacji MMA na świecie, Dana White kpi z anulowania głośno zapowiadanej walki Jake Paul vs Hasim Rahman Junior, która miała odbyć się 6 sierpnia w słynnej hali Madison Square Garden w Nowym Jorku.

Dana White kpi z anulowania walki Paul vs Rahman

Starcie to zostało anulowane z powodu wagi Rahmana Juniora, który chciał wchodzić do ringu z youtuberem w wyższym limicie, niż rzekomo to pierwotnie ustalono.

Więcej o tej sprawie pisaliśmy TUTAJ -> Walka Jake Paul vs Hasim Rahman Jr odwołana! Problem dużej wagi!

Dana White kpi z anulowania walki Paul vs Rahman

Po minionej gali UFC 277, Dana White krótko odniósł się do wiadomości o odwołaniu walki Paul vs Rahman Junior, która ewidentnie spowodowała uśmiech na jego twarzy. Sternik UFC sugeruje, że sprzedaż biletów na tę walkę nie wystarczyła, by opłacić halę:

“Myślę, że sprzedali biletów za mniej niż milion dolarów, a już żeby włączyć światło w Madison Square Garden potrzebujesz 500 tysięcy dolców. Tak myślę. Nie mówiąc już o pokojach hotelowych w Nowym Jorku czy transporcie, który także jest coraz droższy.”

Przypominamy, że Dana White i Jake Paul są w otwartym medialnym konflikcie, którego istotą jest podstawa płacowa, jaką UFC zapewnia swoim zawodnikom. Jake Paul jest bowiem zdania, że podstawy od największej organizacji MMA na świecie są zwyczajnie zbyt niskie w stosunku do kosztów, jakie ponoszą fighterzy.

Zobacz także:

W jakiej formie jest McGregor?! Irlandczyk publikuje nagranie z dopiskiem “gołe pięści”! [WIDEO]

Wygląda na to, że Conor McGregor jest już w dobrej formie, a po kontuzji nie ma śladu. Na Instagramie opublikował migawkę ze swojego treningu, gdzie uderza w worek. Nagraniu towarzyszy dopisek “gołe pięści”.

Walka Jake Paul vs Hasim Rahman Jr odwołana! Problem dużej wagi! Widzieliście?

Niestety, ale zaplanowana na 6 sierpnia walka Jake Paul vs Hasim Rahman Jr została odwołana! Z walki – na tydzień przed jej stoczeniem – zrezygnował zawodowy pięściarz.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis