MMA PLDana WhiteDana White kontra koronawirus. Mocny materiał oskarżający media od UFC [WIDEO]

Dana White kontra koronawirus. Mocny materiał oskarżający media od UFC [WIDEO]

Prezes UFC Dana White kontra koronawirus. Szef największej organizacji MMA na świecie opublikował mocny materiał, w którym media przedstawiały UFC jako bezmyślną firmę, która ryzykuje zdrowie zawodników dla własnych zysków.

Rzeczywistość jednak okazała się taka, że UFC jako jedyna sportowa organizacja na świecie nie przestała produkować swoim imprez, a i wprowadziła szereg rozwiązań mających na celu walkę z obecnością koronawirusa na ich galach.

Dana White kontra koronawirus. Mocny materiał oskarżający media od UFC

Na początku tygodnia, Dana White opublikował wideo, w którym wychwalał swoją organizację za podjęte działania w dobie pandemii koronawirusa, które pomogły UFC przetrwać.

Sceny przedstawione w filmie w większości pochodzą z marca i kwietnia tego roku, kiedy to pandemia COVID-19 dopiero się rozrastała.

Kiedy inne sporty zamykały się, ludzie pochowali się w domach, to UFC szukało sposobów, by z koronawirusem wygrać.

“Wchodząc w rok 2021, chciałem tylko przypomnieć wszystkim, że ZAWSZE istnieje rozwiązanie każdego problemu! Więc nie daj sobie wmówić tych wszystkich bzdur i nie pozwól tym ludziom, którzy nie mają znaczenia, mówić tobie jak masz żyć.” – napisał na TT Dana White.

Zobacz także:

Amanda Nunes vs Megan Anderson przełożone! Jest nowa data starcia o pas UFC!

Starcie Amanda Nunes vs Megan Anderson oficjalnie przełożone! Stawką tego pojedynku będzie pas mistrzowski wagi piórkowej, który jest w posiadaniu Brazylijki.

Wymiana słowa na linii Bedorf-Kita dalej trwa! W przyszłym roku dojdzie do rewanżu?

Obaj co do jednego są zgodni! W przyszłym roku musi dojść do rewanżowego starcia.

Tomasz Adamek potwierdza powrót do ringu! Podał konkretną datę i organizatora jego walki!

Tomasz Adamek potwierdza powrót do ringu! Okazuje się zatem, że informacja, która obiegła świat sportów walki w miniony weekend została teraz oficjalnie potwierdzona.