Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLDana WhiteDana White komentuje walkę Błachowicz-Pereira: Dwóch najlepszych artystów nokautu na świecie!

Dana White komentuje walkę Błachowicz-Pereira: Dwóch najlepszych artystów nokautu na świecie!

Dana White prezydent UFC ogłaszając hitową walkę Jana Błachowicza z Alexem Pereirą zabrał głos i nazwał obu najlepszymi artystami nokautów na świecie! Jak widać ogłoszone starcie budzi duże emocje i zainteresowanie oraz oczekiwania. Do walki dojdzie dwudziestego dziewiątego lipca podczas gali UFC 291.

Błachowicz

Błachowicz ostatni pojedynek stoczył na gali UFC 282 w Las Vegas. Po 5-rundach walki z Magomedem Anakalaevem ogłoszono remis.

Od początku mieliśmy mocne wymiany w stójce. Ankalaev momentami mocno przyśpieszał i do samego końca był niebezpieczny. Błachowicz zaczął trafiać ciosami… Dodatkowo kolejne liczne kopnięcia mocno naruszyły przeciwnika. Rosjanin coraz ciężej przyjmował kolejne kopnięcia. Wielu kibiców myślało już, że walka zakończy się w podobny sposób – co z Aleksandarem Rakiciem.

Rosjanin przetrwał kryzys. W czwartej i piątej odsłonie sprowadził Polaka, a z góry dominował. Po 5-rundach sędziowie ogłosili remis.

Dana White ogłasza i komentuje!

Prezydent UFC na kanale YouTube organizacji oficjalnie ogłosił hitowe zestawienia, które czekają nas w wakacje. Dana White w superlatywach zapowiada walkę Jana Błachowicza z Alexem Pereirą.

W drugiej walce wieczoru UFC 291 zobaczycie dwóch najlepszych artystów nokautu na świecie. Jan Błachowicz, były mistrz UFC wagi średniej, Alexem Pereirą, w jego pierwszej walce w tej kategorii wagowej.

Wspomniana wypowiedź poniżej:

Przypomnijmy, że Dana White o przejściu Alexa do wagi półciężkiej mówił od razu po rewanżu z Israelem.

Szczerze mówiąc, myślę, że Pereira przejdzie do kategorii półciężkiej po tej walce. Jest potworem. Wiem, że miał nadal 2 funty do ścięcia na godzinę przed ważeniem. Tak, nie mówię, że to pewna informacja, ale zakładam, że tak będzie. Możecie go zapytać, dla mnie nie będzie to zaskoczenie.

Zobacz także:

Juras opowiada o spinie z Tuivasą na gali UFC w Moskwie: To był już etap kuloodporności całkowitej! Co wy na to?

Łukasz Jurkowski pojawił się w programie ”Klatka po klatce” u Artura Mazura. Były to ”Pytania z sali”. Jan Błachowicz postanowił przypomnieć ”Jurasowi” o pewnej sytuacji z gali UFC w Moskwie. Jurkowski postanowił odpowiedzieć o sytuacji za kulis, gdy doszło do spiny z zawodnikiem wagi ciężkiej Taiem Tuivasą.

Mistrz KSW Robert Ruchała trenuje w jednym z najlepszych klubów sportów walki w USA! Widzieliście?

Co za wiadomość! Tymczasowy mistrz wagi piórkowej Federacji KSW Robert Ruchała od kilku dni trenuje w jednym z najlepszych klubów sportów walki w USA. Zawodnik z Nowego Sącza przygotowuje się tam do kolejnego pojedynku.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis