Dana White komentuje starcie McGregor vs Cerrone: „Biorę to pod uwagę”

Foto: McGregor vs Cerrone
Foto: McGregor vs Cerrone

Donald Cerrone pokazał się ze świetnej strony na UFC ESPN+ 1. „Cowboy” z przytupem wrócił do wagi lekkiej. Były mistrz tej kategorii –  Conor McGregor po obejrzeniu walki Amerykanina wyraził ogromną chęć na walkę z nim. Dana White nie widzi przeszkód, aby starcie się odbyło.

Cerrone walczył z Alexandrem Hernandezem. Od początku kontrolował pojedynek, w drugiej rundzie zadał mordercze, wysokie kopnięcie, które zapoczątkowało klęskę „The Great” . Później „Cowboy” dokończył swoją robotę w parterze, brutalnie ubijając przeciwnika.

Donald za swoj czyn został nagrodzony podwójnym bonusem.

Były podwójny mistrz wagi lekkiej, Conor McGregor był bardzo pod wrażeniem postawy Cerrone. Irlandczyk pogratulował wygranemu oraz wyraził chęć walki z nim.

„Za taką walkę jak ta Donald, walczę z tobą. Gratulacje.”

Cowboy” w wywiadzie po piątkowym ważeniu, również powiedział, że bardzo interesuje go walka z McGregorem. Prezydent UFC, Dana White na konferencji prasowej po gali został spytany co do planów przyszłej walki tych dwóch panów.

„Tak, biorę ją pod uwagę. Jeśli ci faceci tego chcą, a fani chcą to zobaczyć, to powinna się odbyć. Nie wiem co zrobię, ale podoba mi się fakt, że obaj są mistrzami w tym co robią i chcą ze sobą walczyć.”

Notorius” czeka na decyzje Komisji Sportowej stanu Nevada (NAC), która ma nałożyć na niego i Khabiba Nurmagomedowa sankcje za wydarzenia po ich walce w październiku. Conor przegrał to starcie przez poddanie w czwartej rundzie.