MMA PLDana WhiteDana White dotrzymał obietnicy i wypił piwo z buta Taia Tuivasy [WIDEO]

Dana White dotrzymał obietnicy i wypił piwo z buta Taia Tuivasy [WIDEO]

Szef UFC zrobił to, co obiecał! Dana White po minionej gali UFC 271 spotkał się z jednym z największych zwycięzców całej imprezy – Taiem Tuivasą i wypił piwo z buta przygotowanego na zlecenie Australijczyka.

Dana White

Tai Tuivasa to charakterystyczny zawodnik wagi ciężkiej. W miniony weekend znokautował on efektownie Derricka Lewisa w drugiej rundzie i przedłużył swoją serię zwycięstw w wadze ciężkiej do pięciu.

Po gali celebrował swoje zwycięstwo z Daną Whitem.

Dana White dotrzymał obietnicy i wypił piwo z buta Taia Tuivasy

Szef UFC obiecał Tuivasie, że jeśli ten wygra z Derrickiem Lewisem, to będzie z nim celebrował tę wiktorię w charakterystyczny dla Australijczyka sposób.

Tuivasa bowiem znany jest z tego, że po swoich walkach świętuje z fanami za pomocą wykonywania tzw. Shoey, czyli picia piwa prosto z buta.

Australijczyk robił to już niejednokrotnie:

Teraz ten sposób celebracji zaprezentował Dana White. Nie musiał on jednak wykorzystywać swoich butów do wypicia piwa, a otrzymał specjalne naczynie imitujące obuwie przygotowane przez firmę Tuivasy, który rusza z oficjalną sprzedażą tego naczynia.

Sprawdźcie sami jak to wyglądało:

Zobacz także:

Denis Załęcki ma pomysł na szalone starcie 2 vs 2! ”Bad Boy” byłby w drużynie z ”Tysonem”!

Denis Załęcki ma szalony pomysł. Byłoby to starcie dwóch na dwóch. ”Bad Boy” wraz z Krystianem ”Tysonem” Kuźmą zmierzyłby się z Vasylem Halychem i Mateuszem ”Don Diego” Kubiszynem.

Adam Soroko: Moim marzeniem jest walka z Popkiem! [WIDEO]

Adam Soroko już dziewiętnastego lutego zadebiutuje w mieszanych sztukach walki. Będzie to starcie na gali PRIME SHOW MMA 1 w Atlas Arenie. Przeciwnikiem byłego karateki będzie Damian Zduńczyk. ”Stifler” po raz drugi postanowił przyjąć wyzwanie i chce sprawić niespodziankę.

Załęcki mocno odpowiada Vasylowi i GROMDZIE: Bawcie się dobrze, ale już bez mojego udziału!

Denis Załęcki za pomocą instagrama postanowił mocno odpowiedzieć organizacji GROMDA. To nie koniec, bo ”Bad Boy” skomentował też ostatnie słowa Vasyla Halycha.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis