MMA PLUFCDan Hardy zwolniony z UFC! Miał nakrzyczeć na jedną z pracownic podczas gali w Abu Dhabi

Dan Hardy zwolniony z UFC! Miał nakrzyczeć na jedną z pracownic podczas gali w Abu Dhabi

Dan Hardy zwolniony z UFC! Były pretendent do tytułu mistrzowskiego w wadze półśredniej, a od lat ceniony analityk i komentator rozstał się z największą organizacją MMA na świecie.

Brytyjczyk wystosował oświadczenie wyjaśniające sprawę z jego perspektywy. Hardy przyznał też, że nie zamyka sobie furtki do wznowienia współpracy z UFC.

Dan Hardy zwolniony z UFC! Miał nakrzyczeć na jedną z pracownic podczas gali w Abu Dhabi

O sprawie doniósł The Wrestling Observer. Dan Hardy miał rzekomo wejść w sprzeczkę z jedną z pracownic UFC przy okazji realizacji gali w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Brytyjczyk miał źle odnosić się do kobiety, która doniosła na niego swoim przełożonym.

W efekcie, Dan Hardy i UFC zerwali współpracę. Brytyjczyk natomiast wystosował specjalne oświadczenie wyjaśniające sprawę z jego perspektywy:

“Przepraszam za moje milczenie w tej sytuacji. Ciągle szukam odpowiedzi na to, co się stało i zajmuje mi to ciągle dużo czasu. Oto, co mogę zdradzić w tej sprawie. To była słowna sprzeczka między mną, a jedną z pracownic UFC.

Nie było to nic agresywnego, zwykła sprzeczka, specyficzna w naszej pracy. Przeprosiłem tę osobę, bowiem mogła poczuć się urażona i widziała to garstka naszych kolegów z brytyjskich mediów. Robiliśmy sobie krótką przerwę od nagrywania UFC 258. Było już kilka godzin po walce Hollowaya z Kattarem, kiedy to się wydarzyła. Rozmowa z tą pracownicą z pewnością mogła odbyć się w innych okolicznościach, niż się odbyła, za co przepraszam.

BT Sport nie zwolniło mnie i nadal ze mną współpracuje. Doceniam to i cieszę się z tej współpracy. Dziękuję wszystkim, którzy zostawiają pozytywne komentarze w mediach społecznościowych. Niestety, mojemu kanałowi na Youtube – Full Reptile cofnięto dostęp do gal, więc na ten moment nie będziemy publikować nowych rzeczy.

Mówi się, że pojednanie z Daną Whitem jest możliwe i mam nadzieję, że tak jest naprawdę. Jeszcze z nim nie rozmawiałem, ale chcę to zrobić, by poznać jego punkt widzenia na tę sprawę. Na razie zdaję się na prywatne śledztwo, które nie daje odpowiedzi na wiele pytań o oskarżenie mnie o cokolwiek.

Jestem na zawsze fanem UFC i jestem oddany służbie MMA. Doceniam każde miłe słowa i wsparcie. I mam jeszcze dużo ekscytujących ofert do rozważenia.”

Zobacz także:

Wyniki sprzedaży PPV na UFC 259! Jan Błachowicz i Israel Adesanya przyciągnęli fanów!

W sieci pojawiły się wyniki sprzedaży na minioną galę UFC 259, którą firmowała walka o mistrzowski pas wagi półciężkiej Jan Błachowicz vs Israel Adesanya. Okazuje się, że Polak i Nigeryjczyk dźwignęli sprzedaż w największej organizacji MMA na świecie!

Dana White o walce youtubera z Benem Askrenem: Milion dolców, że on to wygra!

Szef największej organizacji MMA na świecie, Dana White wypowiedział się o walce youtubera – Jake’a Paula z Benem Askrenem. Do starcia tego dojdzie już 17 kwietnia na gali pięściarskiej.