MMA PLBez kategoriiDan Hardy w UFC!

Dan Hardy w UFC!

dan-hardy.jpg

Już od jakiegoś czasu dochodziły mnie słuchy, że Dan miał walczyć w UFC. Sam już wcześniej ogłosił, że podpisał kontrakt z Amerykanami, jednak nie było oficjalnego potwierdzenia z drugiej strony. Teraz jednak się to zmieniło i Dan został oficjalnie zawodnikiem UFC.

Karierę tego zawodnika śledzę od początków roku 2007 kiedy to wziął udział w turnieju Cage Force w którym nagrodą dla zwycięzcy miał być lukratywny kontrakt z UFC. Jednak Hardy po kontrowersyjnej decyzji przegrał przez dyskwalifikację z Japończykiem Yoshiyuki Yoshida, który zadebiutuje na gali UFC 84. Anglik się jednak nie poddawał i po kolejnych trzech miażdżących wygranych nie dał wyboru braciom Feritta, którzy musieli go zatrudnić, bo taki świetny fighter nie może się pałętać po małych brytyjskich organizacjach. Hardy szczyci się rekordem 19-6 w swojej zawodowej karierze.

Muszę przyznać, że jest bardzo dobrym dodatkiem do potężnej kategorii WW. Jestem przekonany, że razem z Yoshiyuki Yoshida i Kim Dong Hyun mogą zdominować tę kategorię wagową na wiele lat.

Dan Hardy Highlight

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis