MMA PLUFCDan Hardy chce wrócić do oktagonu UFC! Wskazał dwóch rywali!

Dan Hardy chce wrócić do oktagonu UFC! Wskazał dwóch rywali!

Foto: Sherdog.com

Obecnie Dan Hardy (25-10, 1 N/C) zajmuje się głównie analizowaniem walk w UFC i pracuje przy produkcji gal amerykańskiego giganta. Mimo tego, że nie walczył od prawie ośmiu lat, to ciągle ma w głowie pomysł na powrót o stoczenie jednej walki w oktagonie największej organizacji MMA na świecie.

37-latek ostatnio rozmawiał z ESPN, gdzie potwierdził swoją chęć powrotu i wskazał nawet dwójkę potencjalnych rywali, z którymi chciałby się zmierzyć w oktagonie.

Hardy ze sportem skończył w 2013 roku, kiedy to zdiagnozowano u niego rzadką chorobę serca znaną jako Wolff–Parkinson. Po latach na szczęście, Anglik został medycznie dopuszczony do rywalizacji, stąd jego chęć powrotu.

“Przede wszystkim jestem teraz analitykiem. Jestem komentatorem, więc nie chcę walczyć z kimś, kto brnie do walki o tytuł mistrzowski. Z racji tego, że nie interesuje mnie psucie jakichkolwiek rankingów, to nie angażuję się w potencjalne walki z czołówką.

Ale są ludzie, z którymi rozmawiałem o walce. Oczywiście jest Donald Cerrone, który znajduje się na szczycie listy i który byłby świetnym wyborem. Drugim zawodnikiem jest Anthony Pettis. O walce z nim rozmawiałem z Paulem Felderem, a on rozmawiał z Pettisem na ten temat. To walka, którą obaj chcielibyśmy stoczyć.”