MMA PLBabilon MMADamian Zuba vs Oskar Szczepaniak na Babilon MMA 25

Damian Zuba vs Oskar Szczepaniak na Babilon MMA 25

Do karty walk gali Babilon MMA 25 dochodzi arcyciekawe zestawienie w kategorii lekkiej (do 70 kg). Wielki talent Oskar Szczepaniak (2-0) zostanie przetestowany przez doświadczonego Damiana Zubę (4-2).

Już 8 października w Łomży w klatce Babilon MMA wystąpią czołowi polscy fighterzy. Kibice zobaczą bardzo interesujące potyczki takie jak Kacprzak – Gutowski, Zorczykowski – Sanchez, Kutyła – Lotta oraz Łaguna – Kalenik. Transmisja na kanałach grupy Polsat.

Damian Zuba vs Oskar Szczepaniak na Babilon MMA 25

35-letni Damian Zuba znajduje się obecnie w najlepszym momencie zawodowej kariery. Radomski “Iti” wygrał w dobrym stylu trzy ostatnie walki, pokonując kolejno Witalija Dżusa, Łukasza Pokutyńskiego oraz Oskara Herczyka. Czy jego doświadczenie okaże się zaporą nie do przejścia dla utalentowanego Oskara Szczepaniaka?

Znakomity amator był niekwestionowaną gwiazdą jeszcze przed podpisaniem zawodowego kontraktu. W pierwszych dwóch występach dla Babilon MMA wygrywał z Adamem Rybczyńskim i Arkadiuszem Pałkowskim, ale pełnego potencjału wciąż nie pokazał. Czy zrobi to 8 października w Łomży? Wkrótce organizacja Babilon MMA odsłoni kolejne karty.

Karta walk Babilon MMA 25:

Walka w kategorii piórkowej (do 66 kg):
3 x 5 min – Piotr Kacprzak (3-2) vs Krzysztof Gutowski (8-1)
Walka w umownym limicie (do 68 kg):
3 x 5 min – Damian Zorczykowski (7-5) vs Jose “Sasi” Sanchez (11-1)
Walka w kategorii średniej (do 84,2 kg):
3 x 5 min – Adam Łaguna (5-1) vs Piotr Kalenik (8-6)
Walka w kategorii piórkowej (do 66 kg):
3 x 5 min – Karol Kutyła (5-1) vs Hubert Lotta (2-2)
Walka w kategorii lekkiej (do 70,1 kg):
3 x 5 min – Damian “Iti” Zuba (4-2) vs Oskar Szczepaniak (2-0)

[informacja prasowa Babilon MMA]

Zobacz także:

„Bombardier” ponownie rywalem Mariusza Pudzianowskiego. Starcie kolosów na KSW 64 w Łodzi

Od razu po niefortunnych zdarzeniach, które doprowadziły do odwołania tego pojedynku na gali KSW 59, szefowie KSW zapowiedzieli, że ze względu na olbrzymie zainteresowanie starciem Mariusza Pudzianowskiego (15-7, 10 KO) z Bombardierem (2-0, 2 KO) będą chcieli doprowadzić do tej walki ponownie.

Marcin Różalski stoczy następną walkę? Doszło do spotkania z Maciejem Kawulskim!

Marcin Różalski w mediach społecznościowych zdradził, że doszło do jego spotkania z Maciejem Kawulskim. To może zwiastować kolejny pojedynek popularnego ”Różala”. 43-latek ostatnią walkę stoczył w październiku poprzedniego roku.

Borys Mańkowski o UFC: Obecnie jeszcze musiałbym dostać dobre siano!

2 października podczas FAME MMA 11 do zawodowych startów wróci Borys Mańkowski. Co jednak szykuje po walce z Normanem Parke? Atak na pas KSW w wadze lekkiej, a może ekspansję za ocean do organizacji UFC?