MMA PLDamian JanikowskiDamian Janikowski świadomy umiejętności rywala na KSW 74: To już jest zawodnik stojący dwa lub trzy poziomy wyżej

Damian Janikowski świadomy umiejętności rywala na KSW 74: To już jest zawodnik stojący dwa lub trzy poziomy wyżej

Damian Janikowski wydaje się byś świadomym umiejętności swojego rywala, z którym przyjdzie mu zmierzyć się w najbliższą sobotę na gali KSW 74 w Ostrowie Wielkopolskim.

Damian Janikowski

Przeciwnikiem Janikowskiego będzie doświadczony z walk w UFC Brytyjczyk Tom Breese.

Bilety na KSW 74 już w sprzedaży na ebilet.pl.

Damian Janikowski świadomy umiejętności rywala na KSW 74

W rozmowie opublikowanej na oficjalnej stronie Federacji KSW, Janikowski jest świadomy tego, że jego najbliższy przeciwnik to jedna z najwyższych światowych półek. Przynajmniej na papierze tak to wygląda:

“To już jest zawodnik stojący dwa lub trzy poziomy wyżej. Bił się dla najlepszej organizacji i ma w rekordzie dużo stoczonych walk. Dysponuje lepszym zasięgiem i ma lepsze warunki fizyczne od moich. Wygrywając z takim zawodnikiem, to już będzie prestiż i wielkie wow.”

Janikowski zdradził także to, że zamierza dostosować swoją taktykę do wydarzeń, których będziemy świadkami oglądając ich starcie w klatce:

“To w trakcie walki okazuje się czy trzeba być zimnym i zachować spokój. Jeśli będzie trzeba, odpalę się i pójdę na maksa. Jeśli będzie trzeba, będę bił się spokojnie. Niezależnie jednak od wyniku walki, na pewno podziękuję kibicom za to, że mogłem być tam ja i byli też kibice.”

Zobacz także:

Zawodniczka była bardzo szczęśliwa po walce! Postanowiła obnażyć się przed kibicami! [WIDEO] Widzieliście?

Do zaskakującej sytuacji doszło na sobotniej gali Bare Knuckle Fighting Championship w Bangkoku. Tai Emery zrobiła sporo, aby jej pierwsza walka na gołe pięści została zapamiętana. Australijka była bardzo szczęśliwa. W pewnym momencie postanowiła obnażyć się przed kibicami.

PRIME grozi upadek? Boxdel: Tam w środku jest problem pomiędzy chłopakami!

Organizacja PRIME SHOW MMA ma kłopoty? Michał Baron jeden z właścicieli FAME MMA wypowiedział się o konkurencji podczas ”Aferek”. Ponadto ”Boxdel” zabrał głos w sprawie potencjalnego powrotu Kasjusza ”Don Kasjo” Życińskiego do FAME MMA.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis