MMA PLDamian JanikowskiGwiazda KSW Damian Janikowski zrobił wszystko, by spotkać się ze śmiertelnie chorym fanem

Gwiazda KSW Damian Janikowski zrobił wszystko, by spotkać się ze śmiertelnie chorym fanem

Przepiękny gest gwiazdy KSW i medalisty olimpijskiego Damiana Janikowskiego (3-0)! Polak postanowił zrobić wszystko, by zdążyć spotkać się ze śmiertelnie chorym fanem, by spełnić marzenie chorego na nowotwór złośliwy chłopca!

Janikowski o swojej wyprawie do śmiertelnie chorego chłopca poinformował w mediach społecznościowych, a okoliczności, w jakich doszło do tego spotkania przyprawiają ciarki na plecach:

“Długo zastanawiałem się czy napisać o mojej niedzielnej podróży. To jest niesamowite, że czasami z pozoru proste rzeczy stają się dla nas bardzo trudne. Dobrzy ludzie z Hospicjum Cordis poinformowali mnie jakiś czas temu, że ich podopieczny, w zaawansowanym stadium nowotworu ma marzenie żeby mnie spotkać. Sami nie wiedzieliśmy do końca czy zdążymy na to spotkanie bo z dnia na dzień stan się pogarsza…Czy można odmówić takiej prośbie? Gdybym tam nie pojechał nigdy bym sobie tego nie wybaczył. To jest piękne, że w prosty sposób można spełniać czyjeś marzenia. Dziękuję za to spotkanie. Przypomina co w życiu jest najważniejsze. Walcz Kamil Garwol. Trzymam za Ciebie kciuki!!!”

View this post on Instagram

Długo zastanawiałem się czy napisać o mojej niedzielnej podróży. To jest niesamowite, że czasami z pozoru proste rzeczy stają się dla nas bardzo trudne. Dobrzy ludzie z Hospicjum Cordis poinformowali mnie jakiś czas temu, że ich podopieczny, w zaawansowanym stadium nowotworu ma marzenie żeby mnie spotkać. Sami nie wiedzieliśmy do końca czy zdążymy na to spotkanie bo z dnia na dzień stan się pogarsza…Czy można odmówić takiej prośbie? Gdybym tam nie pojechał nigdy bym sobie tego nie wybaczył. To jest piękne, że w prosty sposób można spełniać czyjeś marzenia. Dziękuję za to spotkanie. Przypomina co w życiu jest najważniejsze. Walcz Kamil Garwol. Trzymam za Ciebie kciuki!!!

A post shared by Damian Janikowski Official* (@damian.janikowski) on

Damian Janikowski aktualnie czeka na szczegóły swojej czwartej walki w klatce KSW. Polak ma za sobą trzy zwycięstwa nad: Gerardo Gallegosem, Antonim Chmielewskim i Yannikciem Bahatim.