MMA PLNajnowszeKSWDamian Janikowski o zmianach przed rewanżem z Pawłem Pawlakiem na KSW 96: Dużo więcej myślę

Damian Janikowski o zmianach przed rewanżem z Pawłem Pawlakiem na KSW 96: Dużo więcej myślę

Damian Janikowski to najbliższy pretendent do tytułu mistrzowskiego wagi średniej Federacji KSW. Przed rewanżem z aktualnie panującym mistrzem – Pawłem Pawlakiem, Janikowski opowiedział o zmianach, jakie zaszły w jego przygotowaniach i sposobie walki.

Damian Janikowski o zmianach przed rewanżem z Pawłem Pawlakiem

Na oficjalnej stronie Federacji KSW pojawiła się wypowiedź Janikowskiego, którzy przekonuje, że w najbliższej walce będzie zupełnie innym zawodnikiem w porównaniu do czasów jego pierwszej konfrontacji z Pawłem Pawlakiem.

Bilety już w sprzedaży na eBilet.pl

Damian Janikowski o zmianach przed rewanżem z Pawłem Pawlakiem na KSW 96: Dużo więcej myślę

Zmiany, o których mowa Damian Janikowski to nie przelewki i w Łodzi na gali KSW 96 zobaczymy zupełnie innego zawodnika:

“Dziś lepiej rozkładam siły, lepszy jest tlen, lepszy gameplan, dużo więcej myślę, nie rzucam się i nie napalam.”

Janikowski też nie ukrywa, że szanuje Pawła Pawlaka za to, jakim ten jest nie tyle zawodnikiem, co przede wszystkim człowiekiem:

“Mam duży szacunek i respekt do Pawła, ponieważ bił się w UFC i był mistrzem innej organizacji. W każdej płaszczyźnie jest dobry, potrafi się odnaleźć. Staję przed bardzo dużą szansą. Śniło mi się, że w drugiej rundzie poddałem go trójkątem rękami, a tak samo przed walką z Romanowski śniło mi się, że z nim wygram i porozbijam go w parterze, więc idealnie.

Będzie dobra bitka – wymiana, on pada na ziemię, jest lekko podłączony, dobijam go albo kończę trójkątem i tyle. To będzie walka na najwyższym sportowym poziomie, z dużym szacunkiem do siebie.

Za to chyba najbardziej Pawła szanuję, że jest normalnym gościem, dobrym zawodnikiem, a przede wszystkim wspaniałym mężem i ojcem. Daje dobry przykład swojemu dziecku.

Do walki Damiana Janikowskiego z Pawłem Pawlakiem dojdzie już 20 lipca w Łodzi.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis