MMA PLDamian JanikowskiDamian Janikowski broni walki Akopa Szostaka z Kołeckim: Wy komentujący jesteście słabi, nie macie jaj

Damian Janikowski broni walki Akopa Szostaka z Kołeckim: Wy komentujący jesteście słabi, nie macie jaj

Damian Janikowski broni walki Akopa Szostaka z Szymonem Kołeckim, która została walką wieczoru gali KSW 62. Janikowski to dobry kolega Szostaka i w mediach społecznościowych postanowił zaatakować krytyków tego zestawienia.

Przypominamy, że walka Kołecki vs Szostak będzie walką wieczoru gali KSW 62, która odbędzie się już 17 lipca.

Damian Janikowski broni walki Akopa Szostaka z Szymonem Kołeckim: Wy komentujący jesteście słabi, nie macie jaj

Janikowski skomentował zestawienie zaserwowane przez KSW publikując na Instagramie swoje zdanie na jego temat. Gwiazdor KSW odnosi się w nim do krytyków tego maczmejkingu oraz przekonuje, że… Szymon Kołecki boi się dać mu rewanż za walkę, którą panowie stoczyli w grudniu 2019 roku i którą Kołecki wygrał przez TKO w drugiej rundzie:

“mam gdzieś co mówicie i jak piszecie. To normalne ze trzymam kciuki za @akopszostak bo to mój kolega. Po drugie jesteśmy z jednego klubu. Wy komentujący jesteście słabi, nie macie jaj. Hejterzy . Pierd*** tylko w internecie. Kolecki biznesmen wie jak zarobić kasę. Wygrywa walki chwała mu za to. Taki kot sportowiec i wojownik a ucieka od tematu rewanżu. Mniejsza o to. Akop jaki by nie był podejmuje się walk. Trenuje mocno codziennie z najlepszymi w klubie pomimo wielu porażek i dyskryminacji. Ma jaja i tez wie za co to robi. I mam nadzieje ze w końcu pokaże to co umie i nabije guza Szymonowi”

Zdjęcie

Karta walk KSW 62:

93 kg/205 lb: Szymon Kołecki (9-1 , 8 KO) vs Akop Szostak (4-3, 3 KO)

77,1 kg/170 lb: Andrzej Grzebyk (17-4, 10 KO, 3 Sub) vs Marius Žaromskis (23-9, 16 KO, 1 Sub)
77,1 kg/170 lb: Michał Michalski (9-4, 5 KO, 1 Sub) vs Adrian Bartosiński (10-0, 8 KO)
120,2 kg/265 lb: Tomasz Sarara (0-0) vs Vladimir Tok (0-1)
70,3 kg/155 lb: Artur Sowiński (21-12, 8 KO, 7 Sub) vs Sebastian Rajewski (10-6, 4 KO)
61,2 kg/135 lb: Paweł Polityło (6-2, 1 KO) vs Bruno Augusto dos Santos (9-2, 1 KO, 5 Sub)
61,2 kg/135 lb: Lemmy Krušič (20-7, 5 KO, 7 Sub) vs David Martinik (4-2, 1 KO, 2 Sub)

Zobacz także:

UFC: Mateusz Gamrot mierzy wysoko! Wskazał wymarzonego przeciwnika!

Mateusz Gamrot (18-1) już siedemnastego lipca stoczy swój trzeci pojedynek w największej organizacji na świecie. ”Gamer” na instagramie odpowiadał na pytania fanów. 30-latek wskazał swojego wymarzonego przeciwnika!

Izu Ugonoh o ostatniej walce w KSW: To była bardzo bolesna przegrana dla mnie…

Izu Ugonoh (1-1) nie będzie dobrze wspominał ostatniego występu w największej organizacji w naszym kraju. Były pięściarz zapewnia, że wyciągnął wnioski.

Krzysztof Stanowski sądzi się z FAME MMA. Poszło o nazwanie walk “patologią” oraz starcie Polaka z Don Kasjo

Jeden z najpopularniejszych dziennikarzy sportowych i influenserów w Polsce Krzysztof Stanowski sądzi się z FAME MMA! Dziennikarz opublikował w mediach społecznościowych kilka wpisów, w których wyjaśnił swoją obecność w Poznaniu.