MMA PLUFCCzy to nowy rywal dla Mateusza Gamrota? Jest taka szansa!

Czy to nowy rywal dla Mateusza Gamrota? Jest taka szansa!

Foto: Guram Kutateladze MMA

Czyżbyśmy właśnie poznali nowego rywala dla Mateusza Gamrota (17-0, 1 N/C) na jego debiut w UFC? Kontrakt z amerykańską organizacją podpisał bowiem właśnie Guram Kutateladze (11-2).

Zakontraktowanie pochodzącego z Gruzji, lecz trenującego w Szwecji zawodnika kategorii lekkiej potwierdził jego klub Allstars Gym Sweden.

Wypadnięcie Magomeda Mustafaeva (14-4) z walki planowanej na 17 października powoduje, że UFC musi szukać zastępstwa dla “Gamera”. Jak wynika z relacji zamieszczanych u zawodnika jego debiutu możemy spodziewać się raczej właśnie na “Fight Island”.

Kutateladze to nie jedyny zawodnik Allstars Gym Sweden w UFC. W Sztokholmie razem z nim trenuje m.in. rewelacja ostatnich miesięcy Khamzat Chimaev.

Me and brother Khamzat Borz with “Smesh” Gloves from Borz Wear . Let’s go!

Opublikowany przez Gurama Kutateladzego MMA Czwartek, 20 sierpnia 2020

Gruzin może obecnie pochwalić się serią ośmiu zwycięstw. Po raz ostatni przegrał 5 lat temu a jego pogromcą był… Paweł Kiełek na gali FEN 6. Ostatnio Kutateladze występował w organizacji Brave CF. Spośród 11 zwycięstw w zawodowej karierze aż 8 odniósł przed czasem – 7 nokautów i 1 poddanie.

Czy Waszym zdaniem byłoby to dobre zastępstwo dla Mateusza Gamrota? Sam “Gamer” potwierdził w relacji na Instagramie, że podpisał kontrakt na walkę z nowym rywalem. Wkrótce zapewne przekonamy się czy jego przeciwnikiem będzie właśnie Kutateladze.

Zobacz także:

Impreza mistrzowska Błachowicza! Ile będzie trwać?

Jan Błachowicz ma za sobą imprezę mistrzowską. Polak świętuje zdobycie pasa kategorii półciężkiej

Karolina Kowalkiewicz komentuje walkę Bekus-Badurek! Zgadzacie się z Karoliną?

Karolina Kowalkiewicz była również rozczarowana tym co się stało na FEN 30. Zobaczcie wpis zawodniczki UFC w mediach społecznościowych