MMA PLDon KasjoCzy to będzie przeciwnik Don Kasjo na FAME MMA 10? Były zawodnik UFC już jest w Polsce!

Czy to będzie przeciwnik Don Kasjo na FAME MMA 10? Były zawodnik UFC już jest w Polsce!

Już w niedzielę organizacja FAME MMA ogłosi hitowe zestawienia dziesiątej edycji, która odbędzie się siedemnastego kwietnia. Do klatki wraca Kasjusz Życiński, który apelował, że następny przeciwnik musi być z UFC. Freakowa organizacja spełni wymagania popularnego ”Don Kasjo”.

Do ostatniej walki Kasjusza Życińskiego doszło dwudziestego pierwszego listopada na FAME MMA 8. Było to zestawienie zakontraktowane w formule bokserskiej w małych rękawicach. Nie tego kibice oczekiwali.. ”El Testosteron” obalił, wyprowadzał ciosy w parterze, a na koniec zaatakował niskim kopnięciem. Musiało zakończyć się to dyskwalifikacją już w pierwszej rundzie.’

To będzie przeciwnik Don Kasjo?

Niewykluczone, że to Norman Parke (28-7-1) będzie najbliższym przeciwnikiem Kasjusza Życińskiego! ”Stormin” przyleciał do Polski, a w mediach społecznościowych gwarantował, że lada dzień zostanie ogłoszona duża walka z jego udziałem.

Siemka fani, będę w Polsce w następnym tygodniu, troszkę kurwa mnie tu nie było

Starcie z ”Don Kasjo” będzie zakontraktowane  w formule bokserskiej, a w stawce zapewne pas króla. Kto będzie górą?

33-latek do UFC trafił w 2012 roku. Parke stoczył tam dziewięć pojedynków z czego pięć zwyciężył, trzy przegrał i jeden zremisował. Warto wspomnieć, że Parke w ostatnich latach toczył pojedynki w Polsce, a dokładnie w organizacji KSW. ”Stormin” nawet przez pewien okres był tymczasowym mistrzem największej organizacji w naszym kraju.

Zobacz także:

Kim jest Patryk ”Kizo” Woziński? Przeciwnik Popka na FAME MMA 9!

Czas na przedstawienie bohaterów walki wieczoru zbliżającej się gali FAME MMA 9, która odbędzie się szóstego marca. Będzie to starcie popularnych raperów. Popek Monster (4-4) w drugim pojedynku w freakowej organizacji zmierzy się z Patrykiem ”Kizo” Wozińskim (0-1). Zdecydowanym faworytem bukmacherów jest ”Król Albanii”.

”Zadyma” wygrywa turniej GROMDA 4! Zrobił na was wrażenie?

Tomasz “Zadyma” Gromadzki pokonał Pawła “Byka” Strzelczyka w finale turnieju na GROMDA 4. Rywal po drugiej rundzie nie był w stanie kontynuować pojedynku na skutek kontuzji ręki.