MMA PLHighleagueCzy taka forma wystarczy na Jóźwiaka? Najman w ringu z Jackiewiczem! [WIDEO]

Czy taka forma wystarczy na Jóźwiaka? Najman w ringu z Jackiewiczem! [WIDEO]

Marcin Najman w mediach społecznościowych opublikował kolejne nagranie z treningu. ”El Testosteron” aktualnie przebywał w Warszawie, więc gościcinie pojawił się w ringu u doświadczonego pięściarza Rafała Jackiewicza.

Najman

Częstochowianin już osiemnastego marca zadebiutuje w organizacji High League. Będzie to szansa na rewanż z Pawłem Jóźwiakiem, z którym przegrał bardzo szybko na gali WOTORE. Od tego czasu prezes Fight Exclusive Night odnotował jeden pojedynek. Była to przegrana w klatce rzymskiej z Michałem ”Boxdelem” Baronem.

Najman jest mocno zmotywowany, aby udowodnić, że wynik ich pierwszego starcia był tylko wypadkiem przy pracy. Ponadto ”El Testosteron” liczy, że tuż po walce w Częstochowie dojdzie do jego sparingu z wspomnianym już ”Boxdelem”.

Wystarczy na Jóźwiaka?

W mediach społecznościowych Marcina Najmana pojawiło się kolejne nagranie z treningu. Czy to wystarczy, aby zrewanżować się w starciu z Pawłem Jóźwiakiem?

Dziś w warszawskim klubie SFC 24 cenny trening z Rafałem Jackiewiczem. Rafał zawsze był i jest porządnym kumplem. Zorganizowałem mu chyba z pięć walk. Świetny kiedyś zawodnik. Dziś super trener. To jest Twoja droga Rafał !

Zobacz także:

UFC wraca do Polski? Mateusz Gamrot zdradza: Już nawet rozmawiali z niektórymi halami!

To jest świetna wiadomość! Mateusz Gamrot we wczorajszym ”Hejt Parku” na Kanale Sportowym wyjawił, że w przyszłym roku możliwy jest powrót UFC do Polski. Tym samym byłaby to trzecia gala amerykańskiego giganta w naszym kraju. Pierwsza event odbył się w Krakowie – drugi zaś w Trójmieście.

Gruziński mistrz aresztowany! Zawodnik MMA protestował przeciwko decyzji rządu! Co wy na to?

Mistrz organizacji Oktagon – Mate Sanikidze (9-2) został aresztowany, ponieważ protestował przeciwko decyzji rządu. W Gruzji na ulicy pojawiło się mnóstwo obywateli, którzy postanowili powiedzieć ”STOP” i próbują walczyć z decyzjami rządu, które ich zdaniem nie są sprawiedliwe oraz prawidłowe.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis