Prezydent UFC, Dana White skomentował ewentualność porażki swojego ulubieńca – Conora McGregora (21-3) z Floydem Mayweatherem Juniorem w walce bokserskiej zaplanowanej na 26 sierpnia w Las Vegas. 

Zdaniem sternika UFC, potencjalna porażka Irlandczyka w tej super walce nie będzie miała żadnego znaczenia dla pozycji UFC i samego McGregora:

„Potencjalna porażka Conora z Floydem nie będzie miała żadnego wpływu na UFC. Koniec końców, ci dwaj goście chcieli tej walki, fani chcieli tej walki, a Conor jest zawodnikiem MMA, który idzie walczyć z najlepszym bokserem wszech czasów rywalizując w jego dyscyplinie.

Nie sądzę, żeby porażka zniszczyła UFC lub samego Conora McGregora. Tak naprawdę uważam, że ta walka podniesie pozycję Conora.Faktem jest, że ten gość, który ma tak dużo do stracenia chce wejść do ringu bokserskiego i jest absolutnie przekonany, że wygra tę walkę.

To jeden z tych powodów, dla których ludzie uwielbiają Conora. Niezależnie od tego, czy on wygrywa, przegrywa czy remisuje, ludzie nadal będą go kochać.”

Pitbull Sports