MMA PLKSWCzy popularny piłkarz Jakub Błaszczykowski wszedłby do klatki KSW? “Kibicuję, podziwiam i fajnie się to ogląda”

Czy popularny piłkarz Jakub Błaszczykowski wszedłby do klatki KSW? “Kibicuję, podziwiam i fajnie się to ogląda”

Popularny piłkarz Jakub Błaszczykowski wciąż utrzymuje wysoką formę w swoim naturalnym sporcie, co owocuje regularnymi powoływaniami do reprezentacji Polski. Jednakże 33-latek jest coraz bliżej zakończenia kariery piłkarza i wówczas pojawi się pytanie – co dalej? Portal łaczynaspasja.pl zadał właśnie takie pytanie piłkarzowi.

Błaszczykowski udzielił długiego wywiadu wspomnianemu portalowi, w którym poruszył wiele kwestii, m.in. zdradził jak odpowiedziałby na propozycję walki w Federacji KSW.

Czy Jakub Błaszczykowski zdecydowałby się wejść do klatki i wystąpić w walce na zasadach MMA?

“Kibicuję, podziwiam i naprawdę fajnie się to ogląda. Trzeba mieć dużo odwagi, żeby wyjść do klatki i zapanować nad stresem, ponadto pokazać umiejętności. Sam jestem jednak za słaby na KSW. Odmówiłbym z szacunku dla tych zawodników, którzy naprawdę bardzo ciężko pracują przez długie lata.

Szanuję ludzi, którzy uprawiają sport i to nie tylko ten pokazywany w telewizji. Ludzie nie zawsze to doceniają, patrzą przez pryzmat wyniku końcowego, tymczasem każdy łączy się z tym, że kosztuje wiele wysiłku, wiele wyrzeczeń… Po sobie wiem, że to nie jest łatwa sprawa.”

Cała rozmowa portalu laczynaspasja.pl z Jakubem Błaszczykowskim do sprawdzenia –> TUTAJ.