MMA PLUFCCzy Jon Jones zostanie pozbawiony pasa UFC? Dana White odpowiada!

Czy Jon Jones zostanie pozbawiony pasa UFC? Dana White odpowiada!

Foto: Facebook/ Jon Jones
Foto: Facebook/ Jon Jones

Czy Jon Jones zostanie pozbawiony pasa UFC? Ciągle aktualny mistrz wagi półciężkiej nie walczył od lutego tego roku, kiedy to decyzją sędziów pokonał Dominicka Reyesa. Pozostaje także w konflikcie z UFC.

Jones odmówił bowiem rywalizacji z Francisem Ngannou, którą miał stoczyć w wadze ciężkiej. Powodem odrzucenia propozycji złożonej przez UFC były finanse. Po tym, jak Jones nie przyjął walki z Kameruńczykiem, szef UFC Dana White popadł z “Bonesem” w konflikt.

Czy Jon Jones zostanie pozbawiony pasa UFC? Dana White odpowiada!

Jones zatem pozostaje aktualnie nieaktywnym zawodnikiem. Nie przyjmuje kolejnej walki, nawet jeśli na horyzoncie jest walka z Janem Błachowiczem, który jest najpoważniejszym kandydatem do walki o tytuł mistrzowski w dywizji półciężkiej.

Czy w związku z brakiem aktywności i konfliktu z amerykańskim gigantem, Jones zostanie pozbawiony pasa UFC?

Szef UFC, Dana White w rozmowie z Barstool Sports odniósł się do tej kwestii:

“Nie, na razie nie zostanie odebrany mu pas. Ostatnim razem, gdy powiedział, że nie walczy, to nie zawalczył. Zobaczymy natomiast, co się stanie, kiedy przyjdzie czas, by zrobić mu następną walkę.”

Zobacz także:

Łukasz Jurkowski zapowiada walkę w KSW: “Ostatni Raz. Dla siebie. Dla kibiców. Dla tej adrenaliny”

Łukasz Jurkowski zapowiada walkę w KSW, która będzie ostatnią w jego zawodowej karierze. “Juras” najprawdopodobniej zmierzy się ze złotym medalistą olimpijskim Szymonem Kołeckim.

Sparing Don Kasjo z Tyburskim! Jest nagranie! Kto wygrał to starcie?

W sieci pojawił się wreszcie sparing Don Kasjo z Pawłem Tyburskim! Do konfrontacji zawodników FAME MMA doszło dzisiaj w Nastula Club w Warszawie.

Parke atakuje Don Kasjo i… wbija również “szpilkę” Mańkowskiemu

Norman Parke (28-7-1, 1NC) ponownie odważnie odwołał się do jego kłótni z Don Kasjo (2-0). W przepychance słownej kolejną szpilkę otrzymał jednak również Borys Mańkowski (21-8).