MMA PLUFCCzy będzie walka Masvidala z McGregorem? Dana White zabrał głos!

Czy będzie walka Masvidala z McGregorem? Dana White zabrał głos!

Foto: Wikipedia
Foto: Wikipedia

Czy będzie walka Jorge Masvidala z Conorem McGregorem? Takie plotki krążą już od jakiegoś czasu w świecie mieszanych sztuk walki. Do tych rewelacji odniósł się szef UFC, Dana White i ma on jednoznaczne i zdecydowane zdanie na temat tego potencjalnego pojedynku.

Krążą plotki, że po porażce z Kamaru Usmanem na UFC 251, Jorge Masvidal w kolejnym występie będzie bronił pasa mistrzowskiego BMF (największego skurwiela) właśnie w walce z Conorem McGregorem. Jest jednak mały problem.

Czy będzie walka Masvidala z McGregorem?

O potencjalny pojedynek Jorge Masvidala z Conorem McGregorem, szefa UFC, Danę White’a zapytał dziennikarz Yahoo’s Sports Kevil Iole. Odpowiedź sternika UFC jest jednoznaczna:

“Nie będzie tej walki, bo Conor McGregor jest na emeryturze. Prawdopodobnie jest jeszcze w puli zawodników testowanych przez USADĘ, ale znajdują się tam zawodnicy, którzy przeszli już na emeryturę. Po prostu po czasie się nudzą tymi testami i rezygnują ostatecznie.”

White jednak zostawia otwartą furtkę na potrzebny powrotu Conora McGregora. Amerykanin spodziewa się, że Irlandczyk w 2021 roku może zechcieć powrócić do oktagonu:

“W tej chwili jest na sportowej emeryturze. Nie zdziwiłbym się, gdyby jednak chciał walczyć z kimś w przyszłym roku po rozegraniu się wielu aktualnych walk.”

Zobacz także:

Paweł Jóźwiak liczył na zwycięstwo Pudzianowskiego! Wy też byliście zaskoczeni?

Krystian Pudzianowski zadebiutował podczas ostatniej gali FEN. Brat Mariusza niespodziewanie przegrał z byłym hokeistą Piotrem Szeligą.

Joseph Duffy przechodzi na emeryturę. W przeszłości poddał w 38 sekund McGregora

Joseph Duffy przechodzi na sportową emeryturę. Irlandczyk ogłosił pożegnanie z zawodowym sportem po porażce w miniony weekend na gali UFC Fight Island 2.