MMA PLAndrzej GrzebykCzy Andrzej Grzebyk to polski Van Damme? W sieci pojawiło się nagranie!

Czy Andrzej Grzebyk to polski Van Damme? W sieci pojawiło się nagranie!

Aktualnie Andrzej Grzebyk przebywa na obozie w Tajlandii, gdzie przygotowuje się do następnego pojedynku w największej organizacji w naszym kraju. Zawodnik KSW zamieścił w mediach społecznościowych nagranie, przy którym może od razu przypomnieć się scena z filmu ”Kickboxer 1”.

Grzebyk

Były podwójny mistrz Fight Exclusive Night w ostatniej walce wrócił na odpowiednie tory. Była to bardzo ważna walka Grzebyka. 32-latek wystąpił pod koniec 2022 roku na hitowej gali XTB KSW 77, gdzie wstępnie miał zmierzyć się z Emilem Weberem Meekiem. Norweg wypadł z walki, a w jego miejsce wskoczył doświadczony Brazylijczyk Oton Jasse. Grzebyk już pod koniec pierwszej odsłony efektownie zastopował przeciwnika.

Scena, o której mówimy, to gdy filmowy Kurt Sloane (Jean-Claude Van Damme) trenował z Xianem.

Sami zobaczcie:

Grzebyk prezentuje moc kopnięcia!

Andrzej Grzebyk w mediach społecznościowych zamieścił nagranie z Tajlandii.

Przebywając na obozie w Tajlandii 🇹🇭musiałem wreszcie sprawdzić tą moją piszczel na 🌴 i przede wszystkim Was uspokoić ze z moja noga 🦿 jest naprawdę OK. Oceńcie sami 🫵 czy jest Top 

Zobacz także:

GROMDA 12: Simon Henriksen opuszcza areszt i zapowiada walkę w Polsce! Widzieliście?

Simon Henriksen właśnie opuścił areszt. Duńczyk na insta stories zdradził, że zaczyna mocno trenować, bowiem czeka go kolejna walka w Polsce. Henriksen zdradził, że będzie to start na najbliższej gali GROMDA 12, która odbędzie się już trzeciego marca. W tym momencie jeszcze nie wiemy czy Simon wystartuje w extra fightcie czy w turnieju.

Phil De Fries o walce z Pudzianem: Na pewno nie, dopóki nie odniesie kilku zwycięstw! Co wy na to?

Phil De Fries (22-6) już parę razy apelował o starcie z Mariuszem Pudzianowskim. Wydawało się, że w poprzednim roku był na to idealny moment, bowiem wojownik z Białej Rawskiej był po kolejnym efektownym zwycięstwie. Ostatecznie Pudzianowski zdecydował się na hitowe starcie z Mamedem Khalidovem. W aktualnej sytuacji Brytyjczyk uważa, że Pudzian musi odnieść parę zwycięstw, aby zawalczyć o tytuł wagi ciężkiej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis