MMA PLMMA-VIPCzwarta gala Najmana już dziś! Jak oglądać PPV?

Czwarta gala Najmana już dziś! Jak oglądać PPV?

To już dziś odbędzie się czwarta edycja MMA VIP. Jeden z właścicieli – Marcin Najman wystąpi w walce wieczoru. Podczas eventu w Warszawie dojdzie do jego starcia z Mirosławem ”Miśkiem z Nadarzyna” Dąbrowskim.

Najman

W karcie walk pojawi się również sportowe zestawienie. Mowa o Michale Pasternaku, który stanie do pierwszej obrony pasa. Jego przeciwnikiem będzie Kacper Miklasz, który na MMA VIP pokazywał się z efektownej strony. Co ciekawe ełczanin właśnie na gali Marcina Najmana odnotował jedyne zawodowe zwycięstwo.

Jak oglądać galę MMA VIP 4?

To właśnie dzisiaj ruszy kolejna edycja MMA VIP, która jest dostępna w usłudze PPV. Możecie zakupić ją [TUTAJ MMA VIP 4 – PPV]

Będzie można tego dokonać w jednym z dwóch dostępnych wariantów (dostępne formy płatności to przelew oraz karta). Jest to wariant BASIC (jakość 720p oraz dostęp do gali przez 24 godziny), a drugim wariantem jest PREMIUM (jakość 1080p oraz dostęp do gali przez 7 dni).

Zobacz także:

Walczył w KSW, FAME MMA, a teraz czas na WOTORE! Marcin Wrzosek zawalczy na gołe pięści! Co wy na to?

Wszystko jasne! Wiemy, gdzie swój następny pojedynek stoczy doświadczony Marcin Wrzosek. ”Polish Zombie” już w przeszłości wspominał o potencjalnej walce na gołe pięści. Były mistrz KSW zawalczy na najbliższej gali WOTORE 5. Już niebawem poznamy szczegóły.

Zawodnik UFC zaczepia Khabiba Nurmagomedova: Zawsze gadasz o honorze, a teraz milczysz?

Ihor Potieria (19-2) już niebawem zadebiutuje w największej organizacji na świecie. Ukrainiec w mediach społecznościowych zaczepił Khabiba Nurmagomedova (29-0). Ihor prowokuje Dagestańczyka by ten wyraził swoje zdanie na temat inwazji Rosji na Ukrainę.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis